Pies Ogrodnika w Milanówku

Milanówek

Każdy z nas zna chyba sformułowanie „pies ogrodnika”. W Milanówku również pojawił się taki pies. Ale jest zupełnie inny!

Milanówek ma pierwszego… czworonożnego pracownika. To pies Filc, który otrzymał z rąk burmistrza miasta, Piotra Remiszewskiego specjalne odznaczenie i oficjalnie został mianowany pracownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Milanówku.

Filc od ponad roku wraz z Ogrodnikiem Miejskim dba o estetyczny wygląd milanowskiej zieleni. Filc wspólnie z ogrodnikiem codziennie doglądają drzew, krzewów oraz kwiatów oraz szukają nowych miejsc dla miejskiej zieleni. – Zasada jest jedna – tam gdzie postanie jego łapa tam wprowadzane są zmiany. Oprócz tego, że jest to bardzo pracowity pies to także jest to pies spacerowicz i codziennie robi kilkugodzinny obchód po mieście – zaznacza milanowski magistrat. – Inni pracownicy magistratu mogą się bardzo starać, ale prawdopodobnie nigdy nie będą tak jednocześnie pracowici i uroczy jak Filc! – dodają urzędnicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pies Ogrodnika w Milanówku”

  1. ale pisze:

    W Milanówku syf na ulicach wstyd burmistrzu jesteś do ……

  2. Bol pisze:

    Taki koń Kaliguli.

  3. eh pisze:

    Poszedłem normalnie jak człowiek spać, a obudziłem się w środku filmu Bareii. Czytałem ten artykuł, mając w głowie głos z kroniki filmowej i dopowiadałem sobie „towarzysze”. Zatrzymajcie świat, ja wysiadam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły