Piastów: Zmiana sposobu pracy i obsługi interesantów

Piastów

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem COVID-19 (tzw. koronawirus), w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Piastowa oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Piastowie, od dnia 8 października 2020 roku do odwołania, ponownie Burmistrz Miasta Piastowa zarządził ograniczenia w sposobie obsługi interesantów w budynkach Urzędu.

Kluczowe zasady funkcjonowania:
1. Wszystkie zobowiązania finansowe wobec Urzędu Miejskiego można regulować terminowo poprzez bankowość elektroniczną, w placówkach bankowych lub w placówkach Poczty Polskiej.
2. Obsługa interesantów zostanie ograniczona i będzie się odbywała jedynie w Kancelarii Urzędu ( budynek przy ul. 11 Listopada 2) po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu tematu sprawy w Kancelarii Urzędu i ustaleniu, czy wizyta jest niezbędna.
3. W Urzędzie Stanu Cywilnego ( budynek przy ul. 11 Listopada 8) przyjmowani będą tylko interesanci w sprawie sporządzania aktów zgonu. Inne sprawy – po telefonicznym uzgodnieniu z USC.
4. W Wydziale Administracyjnym – Zespole Spraw Obywatelskich (budynek przy ul.11 Listopada 8) przyjmowani będą interesanci tylko po telefonicznym uzgodnieniu.
5. Pozostała część budynków Urzędu nie będzie dostępna dla interesantów.

Piastow.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Piastów: Zmiana sposobu pracy i obsługi interesantów”

  1. Zmartwiona pisze:

    Przychodnia zamknięta, urząd również . Ci którzy powinni służyć nam pomocą są bezpieczni. A co z resztą mieszkańców ?
    Więc chciałam zapytać kiedy były w mieście dezynfekowane przystanki, przyciski przy przejściach. Gdzie i kiedy policja na zlecenie naszych włodarzy przeprowadziła kontrole w okolicach małych sklepów osiedlowych zwłaszcza tych z alkoholem czynnych do późnych godzin. Od samych zarządzeń i komisji chorych nam nie ubędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły