Piastów współpracuje z Politechniką Warszawską

Piastów

Przedstawiciele władz Piastowa, Politechniki Warszawskiej i spółki Teraz Energia podpisali list intencyjny, w którym zadeklarowali współpracę na rzecz efektywności energetycznej i gospodarki przyjaznej środowisku.

Ma to być krok w kierunku innowacji dla Piastowa. Na czym dokładnie będzie polegać współpraca? Jak zapewniają piastowscy urzędnicy, strony będą wspólnie realizować projekty z obszarów efektywności energetycznej, rozproszonej generacji OZE i elektromobilności.

W ramach tej współpracy w powstanie Demonstracyjne Centrum Zarządzania Infrastrukturą Energetyczną Klastra Energii zlokalizowane na terenie Politechniki Warszawskiej. – Jestem bardzo zadowolony z powodu nawiązania współpracy Piastowa, Politechniki Warszawskiej i spółki Teraz Energia w nowatorskim przedsięwzięciu, jakim jest inicjatywa powołania Demonstracyjnego Centrum Zarządzania Infrastrukturą Energetyczną Klastra Energii w Piastowie. Traktujemy to wydarzenie jako początek ścisłej współpracy, która pozwoli uczynić dynamiczny krok w stronę nowoczesnego rozwoju miasta – mówi burmistrz Grzegorz Szuplewski.

Jakie korzyści przyniesie to dla Piastowa? Sygnatariusze listu podkreślają, że w ten sposób miasto będzie mogło korzystać z innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez zespół naukowców i studentów, a potencjał intelektualny, technologiczny i kapitałowy stron będzie mógł zostać w pełni wykorzystany.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Piastów współpracuje z Politechniką Warszawską”

 1. czas oszołomstwa pisze:

  Włodarz też jako absolwent Adasia chciał studiować na PW ale wylądował na WSI w Radomiu gdzie po roku wyleciał z hukiem – super zdolniacha. Studia dziennikarskie też były zbyt wymagające ale teologia w postaci licencjatu to już spoko. I nic dziwnego, że tak teologicznie roluje miasto i jego mieszkańców wspierany przez swoich spragnionych apanaży i odszczepieńców z PiS za drobną odpłatnością z budżetu rady miejskiej.

 2. Piastun pisze:

  Ciekawe kiedy ostatni absolwent LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie został studentem PW? Sądząc po rankingu „Perspektyw”, gdzie Adaś na żadnych listach rankingowych nie występuje, następny będzie za 100 lat 😉

 3. @klaster pisze:

  Jak nobliści nie przyrównując.

 4. I konflikcik.gotowy.Panie.Prezesie pisze:

  Wystarczy skontrolować posesje komunalne czym kto pali walić mandaty a smog sam ucieknie Na Sienkiewicza 47 latami walczymy z trucicielami Ale niestety w pojedynkę ciężko co kolwiek zrobić tym bardziej że pseudo zarządca spółka PPUK i jej po żal się Boże prezes Nogalski robią wszystko byle by nie stracić stołka wszystko w szerokim tego slowa znaczeniu

 5. zzz pisze:

  Szyszkowe dziadki zarobią trochę grosza za ekspertyzy, którymi burmistrz będzie mógł tłumaczyć słomiane inwestycje. I okaże się, że ekogroszek jest naprawdę eko.

  • Kombinat pisze:

   Unia daje , to trzeba kombinować .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły