Pedałujesz-Pomagasz: Zbiórka dla Doroty

Region

Stowarzyszenie Zdrowy Rower zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji Pedałujesz-Pomagasz. W tym roku wszyscy chętni będą zbierać pieniądze dla 25-letniej Doroty.

W ubiegłym roku członkowie stowarzyszenia oraz ochotnicy z całej Polski wyruszyli w podróż z Pruszkowa do Wilna. 30-osobowa grupa zbierała pieniądze dla sparaliżowanego po wypadku Leszka. Udało im się zebrać 10 tys. złotych.

Również w tym roku Zdrowy Rower wraz z grupą 50 rowerzystów planuje wyruszyć z Pruszkowa na Bornholm. Start podróży wyznaczony jest na 7 lipca. Cała wyprawa potrwa 10 dni, rowerzyści w tym czasie przejadą 726 km.

Celem wyprawy jest zebranie 20 000 złotych dla Doroty, która od dziecka cierpi na porażenie mózgowe i epilepsje. Zebrane środki umożliwiłyby jej zakup kombinezonu, który pomógłby w codziennym funkcjonowaniu, poruszaniu się oraz umożliwiłby zlikwidować przykurcze i wzmocnić mięśnie.

Wyjazd ma charakter otwarty. W każdej chwili można przyłączyć się do wyprawy jak i  z niej zrezygnować. Więcej informacji na www.zdrowy-rower.pl oraz zdrowyrower@gmail.com.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.