Odnaleziono zaginioną kobietę

Region

Funkcjonariusze  pruszkowskiej straży miejskiej otrzymali zgłoszenie o zmarzniętej kobiecie, która przebywała w poczekalni na stacji WKD. Okazało się, że 22-latka była uznana za zaginioną.

W sobotę około godziny 19.45 dyżurny straży miejskiej otrzymał informację, że w poczekalni na stacji WKD Pruszków przebywa młoda, zmarznięta kobieta. Zgłaszający poinformował również, że 22-latka dziwnie się zachowuje.

Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny. Dyżurny dodatkowo skontaktował się z lekarzem z SPZOZ Tworki. Strażnicy przewieźli młodą kobietę do szpitala i przekazali ją pod opiekę lekarzom. W trakcie wykonywania pozostałych czynności związanych z tym zdarzeniem okazało się, że 22-letnia Sylwia J. figuruje w bazie danych, jako osoba zaginiona.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.