Nowy budynek MOPS już otwarty

Region

W piątek 15 października uroczyście otwarto rozbudowaną siedzibę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Helenowskiej 3a.

W uroczystości wzięły udział władze miasta., przedstawiciele organizacji pozarządowych, policji, straży miejskiej, a także zaprzyjaźnionych kierowników Ośrodków Pomocy Społecznej z powiatu Pruszkowskiego.

Nowy obiekt wraz z wyposażeniem kosztował 2,6 mln zł. Na jego parterze znalazł się dział świadczeń rodzinnych z przestronnymi stanowiskami i poczekalnią. Pierwsze piętro zajęła administracja. Na ostatniej kondygnacji pobudowano salę konferencyjną, która wyposażona została w nowoczesny sprzęt multimedialny. W budynku zainstalowano też nowoczesną windę dostosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych i wózków z małymi dziećmi.

Dzięki rozbudowie budynku interesanci mogą w końcu załatwiać sprawy w godnych warunkach. Urzędnicy MOPS mają teraz do swojej dyspozycji 1120 mkw.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.