Nowe boiska sportowe w Brwinowie

Region

Brwinowski Zespół Szkół Nr 1 znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego 11 będzie miał nowy kompleks boisk sportowych. Urząd Gminy Brwinów rozstrzygnął właśnie przetarg na wykonawcę budowy.

Do przetargu przystąpiło sześć firm. Trzy oferty zostały wykluczone z postępowania przetargowego, a jedną odrzucono. Ostatecznie, jako wykonawcę wybrano firmę Polcourt S.A. z Warszawy.

W skład kompleksu sportowego wejdą trzy boiska: do piłki nożnej, tenisa (oba z nawierzchnią z trawy syntetycznej) oraz boisko wielofunkcyjne przystosowane do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę (z nawierzchnią poliuretanową). Ponadto zostanie stworzona bieżnia o długości 100m i zeskocznia do skoku w dal. Projekt zakłada również wykonanie odwodnienia obiektu, zamontowanie oświetlenia kompleksu oraz dokonanie przebudowy placu wejściowego do szkoły. Dodatkowo przy budynku pojawią się ławeczki i stojaki na rowery.

Koszt całej inwestycji wyniesie ponad 1,5 mln złotych. Prace powinny rozpocząć się w najbliższym czasie. Zgodnie z zamówieniem wykonawca ma 12 miesięcy na budowę kompleksu sportowego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.