Mieszkańcy pomogli pogorzelcom z Piastowa

Piastów

W lutym doszło do dwóch groźnych pożarów na terenie Piastowa. Mieszkańcy budynków przy ul. Mazurskiej i Dworcowej stracili swój dobytek. Pogorzelcy otrzymali jednak pomoc.

Do naszej redakcji dotarły liczne prośby od czytelników o informacje na temat zbiórki dla osób poszkodowanych w dwóch pożarach w Piastowie. Postanowiliśmy dowiedzieć się czy tutejsi urzędnicy zamierzają organizować wsparcie dla potrzebujących ludzi.

Pracownicy piastowskiego MOPS-u poinformowali, że pogorzelcy otrzymali już wstępną pomoc materialną. Poszkodowani mieszkają obecnie w hotelu. Mają oni zapewnione wyżywienie, ubrania i artykuły higieniczne.

W pomoc materialną zaangażowały się władze gminy Piastów, okoliczna parafia oraz piastowianie.

Urzędnicy podkreślili, że są bardzo wdzięczni za dary w szczególności dla mieszkańców.

Pracownicy MOPS nie wykluczają jednak możliwości ogłoszenia zbiórki w przypadku, gdy jednak zabraknie produktów niezbędnych do życia dla pogorzelców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mieszkańcy pomogli pogorzelcom z Piastowa”

  1. Zatroskana pisze:

    Urząd pomógł? A to ciekawe. Poza umożliwieniem zostawiania darów w świetlicy mops nic nie zrobił gdyby nie zaangażowanie Pani Natalii i dobrych ludzi to nic by nie było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły