Makabryczne odkrycie na dachu szpitala…

Region

Na dachu budynku Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie znaleziono martwego pacjenta. 1 lipca mężczyzna oddalił się z oddziału i został uznany za zaginionego.

Do makabrycznego odkrycia doszło w minioną środę, 3 lipca. Przed godz. 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie został powiadomiony o tym, że na dachu szpitalu znajdują się… zwłoki.

Jak się okazało zmarły mężczyzna to pacjent szpitala, który 1 lipca oddalił się z oddziału. – Oddalenie się pacjenta zostało tego samego dnia zgłoszone na policję – dowiedział się portal www.zyrardow.eglos.pl od Jacka Sawickiego, prezes Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

Jak ustaliły żyrardowskie media, ciało zsunęło się w trudno dostępne miejsce. Potrzebna była pomoc strażaków, aby wydostać je na dół.

Przyczyny i okoliczności śmierci pacjenta szpitala wyjaśni prokuratura.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Makabryczne odkrycie na dachu szpitala…”

 1. zboczuch pisze:

  Skutki zakazów palenia. Ludzie się coraz bardziej bunkrują i w tym bunkrowaniu umierają.

 2. eratyk pisze:

  Kac Pruszków ?

 3. Dr. Huckenbush pisze:

  W jaki sposób pacjent mógł dostać się na dach szpitala??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły