Wygraj bilety na Neo-Nówkę [WYNIKI]

Kabaret

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy fantastyczna informację. Już 3 lutego w Pruszkowie wystąpi kabaret Neo-Nówka! A my mamy dla Was bilety!

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. – „Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów, wraz z kabaretem wystąpi Zespół Żarówki – zachęcają organizatorzy.

Neo-Nówka wystąpi w Pruszkowie już 3 lutego o godz. 20.00 w Hali Znicz przy Bohaterów Warszawy 4. Bilety w cenie 60, 70, 80, i 90 zł do nabycia w Hali Znicz oraz Biurze Podróży Sandy Travels (al. Wojska Polskiego 46) oraz na stronie biletowakasa.pl

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Dla naszych czytelników wspólnie z organizatorem Agencją Artystyczną Joanna przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na występ Neo-Nówki w Pruszkowie. Co trzeba zrobić by wygrać? We wtorek 23 stycznia o godz. 12.00 należy wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać Neo-Nówka, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Cztery osoby, których maile jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę otrzymają podwójne bilety na to wydarzenie.  

WYNIKI
Sylwester Musiał
Małgorzata Sulka
Piotr Zagajewski
Agnieszka Piotrowska

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.