Kto do sejmu i senatu z naszego regionu?

Region

Do wyborów parlamentarnych pozostał nieco ponad miesiąc. Tajemnicą przestały być listy kandydatów wszystkich komitetów wyborczych. Sprawdziliśmy kto reprezentuje na nich nasz region.

O tym, kto zostanie posłem i senatorem zdecydujemy w trakcie głosowania 13 października. W wyborach do sejmu powiaty grodziski i pruszkowski należą do tzw. wianuszka, czyli okręgu wyborczego nr 20 obejmującego podwarszawskie miejscowości (powiaty grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński). Mieszkańcy tego terenu mają do rozdzielenia 12 mandatów poselskich.

Zarejestrowano tu pięć ogólnopolskich i dobrze znanych komitetów, a każdy z nich proponuje wyborcom 24 nazwiska. Na liście Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu kandydują Zdzisław Sipiera (Pruszków) i Aurelia Zalewska (Komorów). Na liście Koalicji Obywatelskiej Jacek Wiśniewski (Raszyn), Katarzyna Szostak (Michałowice), Artur Kołosowski (Milanówek), Wojciech Herner (Reguły), Maja Winiarska-Czajkowska (Opypy) i Grzegorz Kamiński (Milęcin).

Na liście Sojuszu Lewicy Demokratycznej z naszego regionu startują Marcin Górski (Piastów), Katarzyna Braiter (Raszyn), Remigiusz Mazur (Milanówek), Robert Urbanek (Pruszków).

Kandydatami Polskiego Stronnictwa Ludowego z naszego regionu są Artur Świercz (Pruszków) i Piotr Galiński (Natolin), Małgorzata Okurowska (Grodzisk Maz.) i Łukasz Borkowski (Kajetany).

Komitet Konfederacja Wolność i Niepodległość proponuje kandydatury Piotra Filipka (Milanówek), Grażyny Chojnackiej (Grodzisk Maz.) i Konrada Smuniewskiego (Piastów).

W wyborach do senatu powiaty grodziski i pruszkowski znalazły się w okręgu wyborczym nr 41, który tworzą razem z powiatami otwockim i piaseczyńskim. Do wzięcia jest tu jeden mandat senatora. Powalczą o niego Michał Kamiński i Konstanty Radziwiłł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 96

96 odpowiedzi na “Kto do sejmu i senatu z naszego regionu?”

 1. Tt pisze:

  Siły skrajne czyli POKO Lewica oraz konfederacja nie są warte głosowania

  • Paweł pisze:

   Czyli należy głosować wg Ciebie na Przestępczą Organizację, Partię interesów Syjonistycznych albo Posady Swoim Ludziom?

 2. J23 pisze:

  KURDE LUDZIE PRZECIEŻ KACZOR JEDZIE NA DOPALACZACH. CIEMNY LUDU POMYSLCIE NIM BEDZI ZA PÓZNO. to prowadzi do katastrofy.

  • Zed pisze:

   Już była katastrofa wczoraj: „Głosowanie w Sejmie. PO-KO chciało ujawnienie majątku żony Premiera Morawieckiego.
   Prezes Kaczyński się zgodził, ale dopisał by ujawnić majątki rodzin wszystkich posłów.
   Głosowanie:
   PiS za.
   PO-KO przeciw.
   Prezes Kaczyński jest mistrzem w wykazywaniu Hipokryzji opozycji.”
   ;)))

   • paca pisze:

    Zed, ty pisowski agitatorze dla prostaków, PO-KO wstrzymało się od głosu a nie było przeciw. A to dlatego że PiS grzebał przy ustawie tak że jest niekonstytucyjna ( oczywiście ta parodia TK nie bedzie miała nic przeciwko). Nie mozna np wymagać żeby poseł ujawniał majątek dorosłego dziecka które dawno się usamodzielniło i nieraz nie utrzymuje kontaktu z rodzicem. Jakim prawem ma mu ktoś zaglądać do portfela ? Po to żeby szmatławce prorządowe miały używanie ?
    Nie chodzi też o drobnicę, o jakieś domeczki przedstawiane jako pałace, o ośmiorniczki które może sobie nawet bezdomny kupić w Biedronce ani o zegarek za dychę. Chodzi o miliony pomnażane w wątpliwy etycznie sposób. Czyli chodzi głównie o multimilionera Morawieckiego. ( ciekawe że parszywa opinia o bankach i szefach banków często głoszona przez prawicę „patriotyczną” pana premiera akurat nie dotyczy)

    Teraz : na kolana i przepraszaj !

    • Zed pisze:

     Efekt końcowy ten sam. Nie poparli własnego pomysłu. Mistrzowie kabaretu. Co by nie mówić opozycja jest w rozsypce. Bez wizji, bez programu. Nawet w ich obietnice wyborcze nikt nie wierzy. Może kiedyś powstanie normalna opozycja ale nie z tych ludzi, których głównym hasłem jest „żeby było tak jak było”

 3. Jank K pisze:

  Powiedz nie bolszewizmowi – pogoń smuniewskiego

  • Paweł pisze:

   Bolszewia to jest na uniwersytetach. Ostatnio ta uniwersytecka bolszewia zawiesiła prof. Nalaskowskiego bo mówił prawdę mając gdzieś lewacką poprawność polityczną.

 4. uliasz pisze:

  K. Sumniewski to jakaś pomyłka – tutaj mieszkają normalni ludzie – spadówa

 5. tiger pisze:

  Smuniewski do domu krowy paść

 6. wera pisze:

  tylko nie ten pseudointeligent smuniewski – znowu się błaźni wyborami – 300 głosów go nie nauczyło niczego?

 7. asarew pisze:

  o jezu smuniewski – znowu tragedia – niech sobie skoczy do lasu na urodziny

 8. Danek pisze:

  Witam. 4 lata to nie wyrok 😉 można sprawdzić Konfederacje a jak nie to w następnych wyborach wybierzemy coś innego.

 9. piastowiak pisze:

  Prawo międzynarodowe nie ma tu nic do rzeczy. Amerykańska ustawa 447 służy do tego, aby naciskać na Polskę i inne kraje, aby zmieniły swoje prawo tak, aby spłatę tych bezprawnych roszczeń umożliwić. USA jako państwo wielkie i silne ma wiele różnych sposobów nacisku, aby osiągnąć co chce. Zwłaszcza przy tak uległym rządzie jak PiS (negocjowali kapitulację w sprawie ustawy o IPN w siedzibie Mossadu w Wiedniu), który zdenowelizował nowelizację ustawy o IPN wraz z podpisem prezydenta w ciągu kilkunastu godzin. Dlatego PiSowi nie można wierzyć. USA siedzi w kieszeni Żydów i musi robić co im każą. Sojusz z USA to w pakiecie sojusz z Holcaust Industry.

 10. aa pisze:

  Piastowiak nie rozumie że teraz Polskę stać na rozdawnictwo, że wyłudzano vat. Powtarza korwinowe zdania. Dzięki 500 plus rodzi się więcej Polaków i stać ich wreszcie na wakacje.

 11. aa pisze:

  Ludzie nie dajcie się nabrać na konfederację. Plotą bzdury o roszczeniach żydowskich, które nigdy nie zostaną wypłacone bo w świetle prawa międzynarodowego czegoś takiego nie ma aby wypłacać za mienie bezspadkowe. Te ruchy w USA to jedynie chęć przypodobania się pewnym środowiskom żydowskim i próba spełnienia tych obietnic. Morawiecki już dawno powiedział że odszkodowań nie będzie. Konfedrracja to pożyteczne narzędzie w rękach tych co nie chcą dominacji USA w naszym regionie ale wolą rosyjską i niemiecką.

  • Grabarz pisze:

   Administracja prezydenta Trumpa musi podjąć jakieś kroki prawne w przedmiocie mienia bezspadkowego. W przeciwnym razie Jared Kushner i jego zamożni przyjaciele przeznaczą fundusze na kampanię kandydata demokratów. Ewentualna porażka Donalda Trumpa w najbliższych wyborach prezydenckich stanowi dla rządu PiS bardzo złą perspektywę.

  • piastowiak pisze:

   Prawo międzynarodowe nie ma tu nic do rzeczy. Amerykańska ustawa 447 służy do tego, aby naciskać na Polskę i inne kraje, aby zmieniły swoje prawo tak, aby spłatę tych bezprawnych roszczeń umożliwić. USA jako państwo wielkie i silne ma wiele różnych sposobów nacisku, aby osiągnąć co chce. Zwłaszcza przy tak uległym rządzie jak PiS (negocjowali kapitulację w sprawie ustawy o IPN w siedzibie Mossadu w Wiedniu), który zdenowelizował nowelizację ustawy o IPN wraz z podpisem prezydenta w ciągu kilkunastu godzin. Dlatego PiSowi nie można wierzyć. USA siedzi w kieszeni Żydów i musi robić co im każą. Sojusz z USA to w pakiecie sojusz z Holcaust Industry.

 12. aa pisze:

  Kongres i senat usa może sobie uchwalać co chce ale jest to niezgodne z prawem międzynarodowym i stanowi jedynie próbę spełnienia roszczeń pewnych grup żydowskich. Za mienie bezspadkowe nie ma odszkodowań a Morawiecki już dawno to powiedział. Tak więc PiS nic nie knuje. Sensacje robi konfederacja w której kręcą się różne typy i na rozkaz kremla i berlina próbują zburzyć sojusz z usa.

  • piastowiak pisze:

   Mówić sobie może co chce. Ustawa 447 jest narzędziem nacisku, a ten rząd jest bardzo uległy i pewnie już szykuje się do płacenia haraczu, ale tego w TV nie powiedzą.

 13. piastowiak pisze:

  Jeszcze się zastanawiam, ale chyba zagłosuję na Konrada Smuniewskiego z Konfederacji. Jedno wiem na pewno – na PiS głosował nie będę po tym jak nie chcieli przegłosować ustawy anty447. Wyraźnie coś knują.

  • Zed pisze:

   Konfederacja, oprócz politycznej abstrakcji wschodniej, chce likwidacji składki ZUS, PIT i CIT. Pytanie skąd wezmą realne pieniądze na emerytów czyli około 270 mld zł rocznie? Ale podobno proponują, żeby dzieci opiekowały starszyzną, jak w indiańskiej wiosce.

   • aa pisze:

    Korwinizm wywodzi się ze stronnictwa polityki realnej z xix wieku. To była grupa która jedynie chciała wolności gospodarczej w handlu z Rosją. Nie zależało im na niepodległości tak samo jak liberałom z kręgu upr takim jak Mirosław Dzielski który chciał aby komuniści postawili na kapitalizm.

   • piastowiak pisze:

    Wyobraź sobie, że przed 1913 r. w USA nie było CIT, PIT itp. Mimo tego państwo nie ściągając podatku dochodowego od obywateli jakoś funkcjonowało i to zdaje się całkiem nieźle. Cud?!

   • piastowiak pisze:

    Skąd wziąć pieniądze? Bardzo prosto – z bogactw jakie Polska ma. Tylko w okolicach Suwałk są złoża metali warte ok. 1 bln $.

 14. Brwinowianin pisze:

  Ostatnie 30 lat nierządów komunistów występujących pod różnymi nazwami: PO – KO – Nowoczesna – PSL – SLD – KUKIZ15 pokazało,
  że inne Państwa ościenne startujące niegdyś z tego samego pułapu co Polska są już 30 lat przez nami!!! Ale tam nie wyprowadzono z kraju 40 milardów zł !!!
  Ale jeszcze nie wszystko stracone, PiS musi wygrać ZDECYDOWANIE, jeśli nie, to potem Polacy nie miejcie pretensji że źle się dzieje !!!
  Ale z drugiej strony mam świadomość że wielu z was wybierze PO. Ja nawet znam lokalnie osoby, które uczestniczyły w praniu VAT, które z salonu zamawiały najnowszy model BMW czy Porsche oczekując na wybrany kolor, a którzy jednocześnie nie mieli takich dochodów by w przeciągu kilku lat obrosnąć złotem dosłownie, bo handlując na rynku np.butami 🙂 ???!!!
  (powyższy przykład nie jest dosłowny)
  To tu jest problem, i dlatego wielu z was zaglosuje na PO-KO by móc dalej kraść!
  Taki naród, przykre BARDZO !
  – I DLATEGO MIELIŚMY ROZBIORY, ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO ?!

  • Grabarz pisze:

   Dlaczego mieliśmy rozbiory? Czyżbyś zadał sobie trud przeczytania ze zrozumieniem Rzeczypospolitej Obojga Narodów Pawła Jasienicy albo Historii powszechnej Mieczysława Żywczyńskiego? Ustawę o podatku od towarów i usług z orzecznictwem oraz dyrektywę 2006/112/WE znasz z pewnością lepiej niż Witold Modzelewski i Adam Bącal razem wzięci.

  • Wilku Starszy pisze:

   Patrzcie ludzie co za mądrość etapu, jeszcze niedawno Kukiz 15 był fajny, zapraszany do TVP i w ogóle. A teraz się okazuje, że to byli komuniści. 🙂
   „Ja nawet znam lokalnie osoby, które uczestniczyły w praniu VAT, które z salonu zamawiały najnowszy model BMW czy Porsche oczekując na wybrany kolor,”
   Prokuratura czeka na twoje zawiadomienie, czemu zwlekasz? Przecież jest odzyskana, ziobrowska. Wiesz, że trzymanie dla siebie wiedzy o przestępstwie jest przestępstwem?

   „DLATEGO MIELIŚMY ROZBIORY”
   Rozbiory to mieliśmy przez takich jak ty i spółka właśnie. Targowica występowała w obronie tradycji. Wśród targowiczan byli biskupi. Targowiczan brzydziła nowoczesność i modernizacja kraju. To PiS chce cofać reformy, reformę edukacji już cofnął. Na następny ogień pójdą samorządy, które najpierw zagłodzi obcięciem dochodów i dołożeniem obowiązków, a potem ograniczy ich kompetencje pod pretekstem, że są nieudolne. Chce też do reszty rozmontować OFE pobierając przy okazji 15% doli prosto do budżetu. To jest dopiero grabież.

 15. paca pisze:

  Czy komitety są ponumerowane ? Czy może to „przypadek” że pisowski wymieniono jako pierwszy ?

 16. Franek Kimono pisze:

  Też mam zamiar głosować na Konferencję.

 17. aa pisze:

  Konfederacja to agentura rosyjska. Michalkiewicz wygaduje bzdury o 477 i straszy i uważa że lepiej z ruskimi a esbecy powinni otrzymywać wysokie emerytury. Kodziarze trż posługują się wypowiedziami Michalkiewicza aby dowalać PiSowi.

  • Anonim pisze:

   a Ty to jaka agentura?

  • Anonim pisze:

   Pis to komunizm. ile morawiecki wzial w łapę za zgodę na szybkie wprowadzenie 5G? Dostaniesz raka i biedny będziesz. USA robi sobie z Polski poligon wojskowy w walce o ropę naftową

  • Anonim pisze:

   Tylko dlaczego szary Polak nie ma pieniędzy? Odpowiedz jest prosta – bo nie chce mu się pracować. PIS pobudza inflacje, czyli okrada obywateli, ktorzy odłożyli sobie pieniądze.

   • aa pisze:

    Bezrobocie jest niskie jak nigdy , a inflacja jest poniżej wzrostu gospodarczego

    • Wilku Starszy pisze:

     No i co z tego? Inflacja jest wyższa niż oprocentowanie oszczędności, więc pieniądze Polaków tracą na wartości.

  • PIS to szpieg pisze:

   Kto jak nie PIS, kupił od izraelskiej firmy system do inwigilowania obywateli.
   PIS może podsłuchiwać prywatne rozmowy telefoniczne. PIS może przeglądać i czytać prywatne wiadomości SMS, e-mail, Facebook. PIS może podglądać obywateli przez kamerki w telefonie!!!

   • POLAKprawdziwy pisze:

    TO JEST KONIECZNE BY WYELIMINOWAĆ AGENTÓW , KTÓRYCH W POLSCE NIE BRAKUJE !

    • piastowiak pisze:

     Najwięcej w Polsce jest agentów Mossadu – ok. 40 tysięcy podobno. Tych PiS nie wyeliminuje. Możesz być spokojny.

  • piastowiak pisze:

   Michalkiewicz nie wygaduje bzdur tylko mówi prawdę. Skoro ustawa 447 rzekomo jest taka nieważna to dlaczego PiS nie chciał uchwalić zgłoszonego przez Kukiza projektu ustawy anty447, która wprowadza odpowiedzialność karną za negocjacje w sprawie spłaty bezprawnych roszczeń? PiS się dogadał z syjonistami i będzie płacił haracz. oto jest powód. Nigdy już na PiS nie zagłosuję. PiS = Partia interesów Syjonistycznych

 18. Rxxx pisze:

  Sipiera-ale mi kandydat.

 19. Rx pisze:

  Siepiera-ale mi kandydat.

 20. Dominik pisze:

  Dajmy szansę komuś nowemu. Cały czas przepychanka pomiędzy po i pis. Ja daje szansę Konfederacji. Pozdrawiam

 21. DD pisze:

  Oj będzie Łomot 13 paźdźiernika.. Oj będzie kwiczenie!!! PiS Górą!!!

 22. BruszLi pisze:

  Tylko Pis? Bo latanie państwowym samolotem jak taksówką? BO nagrody im się należały? Bo rzekomo najdroższe śmigłowce świata (to o Caracallach) zostały przeskoczone przez jeszcze droższe kupione z wolnej ręki? to przebazowanie Leopardów pod Warszawę/ zmarnowanie szansy na rozwój OZE i przez to wywindowanie cen prądu – co skutkuje np ucieczką hut z Polski? – No to gratuję dobrego samopoczucie – Pis to w niedługim czasie stagnacja i taliban w jednym

  • Monika pisze:

   Brusz- nikt nie dorówna Tuskowi z PO-KO i jego lotami do Gdańska żeby nakarmic kotka i wrócić do Warszawy…PiS przecież wprowadził ustawę o lotach służbowych. Ni ę śledzisz bieżących wydarzeń tylko siejesz tani populizm by manipulować tymi, którzy nie śledzą sytuacji w kraju.

  • piastowiak pisze:

   Ceny prądu rosną, bo POwcy podpisali za czasów rządów Ewy Kopacz pakiet klimatyczny w UE i takie są właśnie tego skutki. Gdyby nie podpisywali to by tego nie było. PiS niestety tego pakietu nie wypowiedział, a powinien. Zapowiedź wypowiedzenia pakietu klimatycznego ma jedynie Konfederacja. i to jest jeden z powodów dla którego na nich będę głosować.

  • aa pisze:

   Borusewicz latał aby psa nakarmić i pójść na spacer. Tusk wylatał o wiele więcej . PiS to jednak inne standardy. Kuchciński wolał odejść.

 23. ZjednoczonaPrawica pisze:

  TYLKO PiS …nie ma innego wyboru, to jedyna prawica , która ma szanse samodzielnie wygrac i rządzić. Jeśli ktoś z Was ma prawicowe poglądy, ale zagłosuje np. na Narodowców, to będie to głos stracony .
  Pozostałe ugrupowania to lewacy, jak np. PSL, KIKIZ15, PO-KO, SLD, Nowoczesna….Choc i w PiS są agenci , lokalnie mamy tu taką jedną nielojalną osobę i dziwię się że kierownictwo partii jeszcze jej nie usunęło ze struktur .

  • Sago pisze:

   PIS i prawica???
   Poza kwestią stosunku do religii to PIS jest kwintesencją socjalistycznej partii etatystycznej

  • piastowiak pisze:

   PiS nie jest prawicą. To socjaliści, a prawica nigdy nie była socjalistyczna. PiS uprawia tylko ciągle rozdawnictwo, a dla pracujących i płacących na to wszystko nie ma nic do zaoferowania. Kwotę wolną obiecali podnieść do 8000 zł (i tak śmiesznie niska) i nawet tego nie zrobili. Ja mam dość tego. Ceny rosną przez to rozdawnictwo, a mnie nikt nie daje. Zagłosuję właśnie na Konfederację – z dwóch powodów. Po pierwsze bo mam dość socjalizmu, a po drugie aby pilnowali PiS aby nie próbował płacić haraczu (ustawa 447).

   • aa pisze:

    Nie zdajesz sobie sprawy że pieniądze są bo już tak łatwo vatu się nie wyłudzi. Jeśli chcesz demagogów od Korwina o prorosyjskim nastawieniu to głosuj na konfederację. Za PiS jest realny wzrost mimo podwyżek ale to efekt inflacji popytowej a nie kosztowej. Ponadto była susza.

    • piastowiak pisze:

     To skoro jest tak wspaniale to dlaczego nie chcą podnieść kwoty wolnej chociaż do 8000 zł żeby wszyscy zyskali, a nie tylko jedni kosztem drugich? Składka na ZUS też coraz wyższa, a przedsiębiorcy uciekają zagranicę. Po Warszawie widać np. jeżdżące auta na czeskich rejestracjach. Jesteśmy tacy bogaci, że Morawiecki dał 20 mln zł banksterom z JP Morgan.

 24. aa pisze:

  PiS dba aby szary Polak miał kasę a to pobudza gospodarkę. Poprzez wyłudzanie vatu te pieniądze przepadały za rządów PO PSL. Nie ma ugrupowania lepszego od PIS jak na razie.

  • I pisze:

   Ten post obrazuje stan wiedzy, skąd biorą się pieniądze. Ciemny lud…

  • piastowiak pisze:

   PiS ci niczego nie daje. Zrozum człowieku, że żeby dostać np. to całe 500+ to rząd ci musi najpierw zabrać w podatkach (o ile pracujesz) ok. 700 zł, żeby było na pensje urzędników, którzy będą to 500+ rozdzielać. Taniej i prościej byłoby obniżyć podatki czy podwyższyć kwotę wolną od podatku. Żeby zarobki rosły to zamiast sztucznie podwyższać płace minimalną wystarczyłoby, żeby PiS przestał ściągać do polski milionami Ukraińców, Hindusów i innych imigrantów. Płace same wzrosną.

 25. Mieszkaniec pisze:

  O tyn syn zrobił już ładną kampanie tatusiowi w Pruszkowie haha

 26. Zez pisze:

  Ale wczoraj KACZOR zaszalał. Kurde Wenezuela się zbliża.

 27. Polak 1970r. pisze:

  Najwaznieszje rodacy byści nie głosowali na PO-KO, czyli tą całą mafijną strukturę wyprowadzająca rok w rok z naszego Państwa milardy zł na praniu podatku VAT.
  Gdzie dziś Polska by była gdyby nie 30 lat rządów komunistów, którzy ukrywają się pod różnymi nazwami od PSL-SLD-PO-KO- po Kukiz15 kończąc !
  Nie dajcie sobą manipulować, tylko PiS !!!
  Wybór mamy jeden .

  • Anonim pisze:

   Trafna ocena. Zamień tylko PO na PiS i PiS na PO.

  • myślący mieszkaniec pisze:

   Ej Polak 1970r., zapomniałeś o takich prawych w PiS-ie jak: Jasiński, Kryże, Piotrowicz, Czabański, Karski, Łopiński, Kostrzewski, Wolski i dziesiątki innych jedynie słusznych towarzyszy. Taaak, w tym PiS-ie to sami asceci biorący po kilkadziesiąt tysięcy zł nagród, rządowe samoloty traktujący jak prywatne taksówki, rozwalający samochody wartości po ponad 1 milion zł każdy, mieszkający w pałacach za nasze pieniądze (Kuchciński, Karczewski), Karczewski zamawiający greckie jedzenie za 307 tys. zł , pracujący dla idei ale biorący 20 tys. zł pensji, ochrona zwykłego posła z Żoliborza (W 2017 r. PiS zapłacił za to firmie GROM Group aż 1,6 mln zł). Wymieniać dalej? Chyba nie trzeba.

   • Polak 1970r. pisze:

    małorolny nie myślący obywatelu „niemyślący mieszkaniec” , czytaj zawsze ze zrozumieniem, jesli PO-KO wyprowadzało 40 milardów rocznie, to masz w ogóle pojęcie o tym jakie to sa pieniądze ?!
    Dla porówniania ci powiem że przekop mierzei wiślanej będzie kosztować około 1 miliarda zł… a Ty mówisz o jakiś mikroskopijnych kwotach w utrzymaniu państwowości ?
    To chyba logiczne że ta PEWOSKA mafia ma w swoich strukturach przestepców kryminalnych i że politycy PiS każdego dnia dostają pogróżki dlatego ochrona rządu kosztuje dużo, ale nijak to sie ma do grabieży PO-KO-PSL-SLD…

   • Pan Prado pisze:

    a co to , 20tys.zł to twoim zdaniem jest duża pensja :)? Hanna Gr.Waltz z PO -KO rachunek za telefon miała 68 tys.zł i jeszcze głupio mówiła że jest to normalne?! A kamienice za 5 milionów zł które ukradła ? Pytanie czy PiS ją za to rozliczył???
    T u nawet nie ma co porównywać .
    Jeśli PiS wygra Polska dalej będzie szła do przodu, jeśli wygra ale minimalnie będzie to Nasza Polaków wszystkich porażka, że daliśmy sobą manipulować przez żydowskO-niemiecki TVN i inne media kontrolowane przez niemiecki kapitał jak ONET, WP , O2 itp…a to właśnie tam kazdego dnia jest antyrządowy hejt na PiS

    • myślący mieszkaniec pisze:

     Stoimy na krawędzi przepaści a jesli wygra PiS to zrobimy duży krok do przodu.

     • Zed pisze:

      Myślący, bardzo długo nad tym myślałeś ;))) aż stało się nieaktualne

  • piastowiak pisze:

   PO = Przestępcza Organizacja. PiS = Partia interesów Syjonistycznych. WSZYSCY WON

 28. PSL - NIE! pisze:

  Głosowałem na Artura Świercza dotychczas w wyborach, ale po tym jak dołączył do PSL nie ma szans, aby uzyskał głos kogokolwiek z mojej rodziny czy znajomych, u których silnie wszczepiłem chęć oddawania głosu na Niego. Dno!

  • Artur Świercz pisze:

   Szanowny Panie,
   jest mi niezmiernie miło, że mogłem liczyć na Pana dotychczasowe wsparcie i głos w wyborach samorządowych. Wydaje mi się, że misja jaką pełni #Barierołamacz jest słuszna i przyznam, że czuje się zaszczycony iż dostałem tę propozycję kandydowania (ja tego nie wymyśliłem). A że to komitet Koalicji Polskiej, w sumie też dobrze. Nie chciałbym uczestniczyć w wojnie Polsko Polskiej (pis – po). Oddając głos na mnie, dalej głosuję Pan na Artura Świercza. Pozdrawiam

 29. Polska pisze:

  @Wszyscy byle nie PiS, lecz się kodziarzu…

 30. a pisze:

  @Wszyscy byle nie PiS, lecz się kodziarzu

 31. Wszyscy byle nie PiS pisze:

  Wszyscy byle nie PiS. Wolność jest najważniejsza. PiS niszczy demokrację i gospodarkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły