Kolejny fragment Wilsona do remontu

Brwinów

W najbliższy czwartek, 12 grudnia, rozpocznie się remont odcinka ul. Wilsona w Brwinowie. Chodzi o fragment między ulicami Lilpopa i Sportową. Przez trzy dni będzie on całkowicie wyłączony z ruchu.

To kolejne już podejście do naprawy zniszczonej nawierzchni jednej z głównych arterii Brwinowa. W sierpniu wyremontowano jezdnię na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Sportowej. Wówczas również trwało to trzy dni, a prace przeprowadził wykonawca wybrany przez zarządcę drogi, czyli pruszkowskie starostwo powiatowe. Decyzja zapadła po marcowym objeździe dróg powiatowych i namowach burmistrza Arkadiusza Kosińskiego.

Teraz przyszedł czas na realizację drugiej części powziętej wówczas obietnicy wyremontowania ul. Wilsona na odcinku od Konopnickiej do Lilpopa. Od najbliższego czwartku, 12 grudnia, zamknięty zostanie fragment między Lilpopa i Sportową. Prace potrwają do 14 grudnia, co oznacza, że w niedzielę ulica powinna być już w przejezdna.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Kolejny fragment Wilsona do remontu”

 1. Brwinowianin pisze:

  Cyt. – „Decyzja zapadła po marcowym objeździe dróg powiatowych i namowach burmistrza Arkadiusza Kosińskiego.”
  Raz do roku objazd ulic ?
  Szkoda że ci „objeżdżacze” nie skręcili w uicę Henryka Sienkiewicza , ale rozumiem, pewnie było im szkoda samochodu.
  „Guns” – rozbawiłeś mnie, wedle Twojego przekazu ulice gminne są w idealnym stanie 🙂 ?!

  • Abadon pisze:

   Podobnie jak Szopena i Mickiewicza które zdemolowane podczas budowy ronda .

  • Guns pisze:

   Czołem królu hejtu! Nie wkładaj mi do ust słów, których nie napisałem. Przeczytaj na spokojnie jeszcze raz moją wypowiedź, która stanowiła odpowiedź na wiadomość użytkownika „Skarabeusz” a następnie przetnij kabel dochodzący do portu Ethernet w Twoim komputerze i nie kompromituj się więcej 🙂

 2. Abadon pisze:

  Niecierpliwie czekam na komentarze marudersów , którym jak zwykle wszystko przeszkadza . A to że się coś robi , a to że nic się nie robi . A że latem , a że zimą . Zawsze i wszędzie na „NIE” , tak na wszelki wypadek .

 3. Hula pisze:

  Teraz wyremątuja A za tydzień jakiś Józio będzie podłaczał wodę lub ścieki i zrobi wcinke🤣

 4. Skarabeusz pisze:

  Zróbcie lepiej remont jezdni pod wiaduktem a nie zrobiliście poręcze i chodnik a ulica to co ?

  • Guns pisze:

   To odcinek drogi wojewódzkiej, który wymaga uzgodnień oraz zapewnienia finansowania przez MZDW. Nie jest to tak proste jak w przypadku dróg powiatowych czy gminnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły