Karta płatnicza i Warszawska Karta Miejska w jednym!

Region

Citi Handlowy we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie (ZTM) wprowadzają pierwszą w Polsce Miejską Kartę Płatniczą. To tradycyjna karta płatnicza, na której klienci banku uzyskają możliwość kodowania imiennych biletów długookresowych.

Posiadacze nowej karty uzyskają dodatkowe korzyści. Warszawiacy, którzy zdecydują się na Miejską Kartę Debetową Citibank za okresowy bilet miejski na rachunek karty lub konta otrzymają zwrot 10 proc. wartości biletu. Posiadacze Miejskiej Karty Debetowej oraz Miejskiej Karty Kredytowej Citibank – zaoszczędzą aż 20 proc. Dodatkowo 3000 pierwszych klientów, którzy zdecydują się na Miejską Kartę Płatniczą Citibank otrzyma od Citi Handlowy iPod’y Shuffle.

ZTM zabiega o stałe rozszerzanie oferty taryfowej oraz zwiększenie dostępności i funkcjonalności nośników biletów. Możliwość kodowania imiennych biletów długookresowych na karcie płatniczej, która tak jak Warszawska Karta Miejska i Elektroniczna Legitymacja Studencka – pełni rolę spersonalizowanego nośnika, ułatwi i usprawni codzienne korzystanie z komunikacji miejskiej. Dzięki współpracy, pasażerowie swoją osobistą kartę miejską będą mogli wyrobić także w banku – mówi Leszek Ruta, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.

Wraz z wprowadzeniem Miejskiej Karty Płatniczej zwiększa się liczba punktów, w których można wyrobić spersonalizowany nośnik biletów komunikacji miejskiej. Oprócz 7 Punktów Obsługi Pasażerów ZTM klienci Citi Handlowy mogą teraz od ręki uzyskać go także w 26 oddziałach banku. Karta jest spersonalizowana – obok imienia i nazwiska umieszczane jest na niej także zdjęcie posiadacza. Co ważne, zdjęcie klienta może być zrobione szybko i wygodnie na miejscu w oddziale banku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.