Już niedługo Dodatek Przedszkolak!

Region

Dla rodziców wysłanie dziecka do przedszkola wiąże się z ogromnymi emocjami. Pojawia się również mnóstwo pytań. W Dodatku Przedszkolak, który ukaże się 21 kwietnia w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl znajdziecie cenne wskazówki. Zachęcamy firmy do skorzystania z naszej oferty i zamieszczania reklam.

Zanim poślemy dziecko do przedszkola sprawdzamy praktycznie wszystko. Zależy nam, aby nasza pociecha miała jak najlepsze warunki do rozwoju. Interesujemy się ofertą zajęć dodatkowych, poziomem kadry pedagogicznej i warunkami panującymi w danej placówce.

Następnie pojawiają się emocje związane z pierwszym dniem dziecka w przedszkolu. Nie ma się, co dziwić rodzicom, którzy mają obawy związane z adaptację swojej pociechy w nowym środowisku. Co zrobić, żeby dziecko chciało chodzić do przedszkola? Jak przygotować je na nowy rozdział w życiu? O czym należy pamiętać?

Na wszystkie Wasze pytania postaramy się odpowiedzieć w Dodatku Przedszkolak, który ukaże się już 21 kwietnia!

Zapraszamy do współpracy firmy, które na naszych łamach chcą przedstawić swoje oferty oraz zaprezentować produkty. Wszyscy nasi reklamodawcy zostaną uwzględnieni w zestawieniu ofert przedszkoli i żłobków z regionu. Warto dodać, że Gazeta WPR wraz z Dodatkiem Przedszkolak będzie dystrybuowana w pociągach WKD.

Oto korzyści z zamieszczenia reklam we wszystkich naszych dodatkach:
– Dystrybucja w składach WKD
– Publikacja w Gazecie WPR – docieramy do ponad 30 tys. czytelników
– Publikacja na portalu WPR24.pl – 100 tys. unikalnych użytkowników, 1,5 mln odsłon w miesiącu
– Promocja dodatku na naszym facebookowym profilu – ponad 20 tys. internautów z regionu

Zapraszamy do współpracy!

Grupa Wpr Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.