Jeden z amfetaminą, drugi z marihuaną

Pruszków

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Zatrzymani przyznali się do zarzutów.

Do zatrzymań doszło w miniony piątkowy wieczór. Na ul. Ołówkowej w Pruszkowie policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać.

Policjanci wylegitymowali mężczyzn, a podczas kontroli osobistej u 31-latka w kieszeni kurtki ujawnili foliowe „zawiniątko” z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badanie testerem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. 31-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut posiadania ,środków odurzających, do którego się przyznał – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

To nie był koniec pracowitego wieczoru. Na ul. Daszyńskiego podczas kontroli samochodu okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo u 24-letniego pasażera znaleziono torebkę z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.