Jak poprawić bezpieczeństwo w Piastowie?

Piastów

Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie zaprasza na debatę społeczną „Bezpieczeństwo mieszkańców Piastowa”. Spotkanie odbędzie się 28 października o godz 17.00 w sali budynku MOSiR przy Al. Tysiąclecia 1.

Dla każdego mieszkańca bezpieczeństwo to jedna z podstawowych kwestii. Dlatego też policjanci z KPP w Pruszkowie chcieliby poznać potrzeby i oczekiwania w zakresie poprawy bezpieczeństwa piastowian. Debata ma na celu także wymianę informacji o zagrożeniach i wypracowanie sposobu ich zniwelowania.

Organizatorzy spotkania zachęcają do aktywnego udziału w debacie, podczas której będą poruszane kwestie bezpieczeństwa w różnych jego aspektach. Począwszy od miejsca zamieszkania, przez miejsca publiczne, czy przestępstwa uciążliwe społecznie. Ważnym tematem będzie także bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o priorytetowych działaniach dzielnicowych, a także innych czynnościach Policji, mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. To także szansa na przedstawienie swoich pomysłów i spostrzeżeń do tego, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Jak poprawić bezpieczeństwo w Piastowie?”

 1. turirek pisze:

  Piastów to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w regionie. Narkotykowy biznes idzie pełną parą, a policyjne lenie zabawiają się na internetowych kamerkach w najlepsze.

 2. Piastek pisze:

  Mutanci wracajo?

 3. Olo pisze:

  Punkty niebezpieczne to rejon ulicy Skorupki ,sklep U Jacka na Dąbrowskiego stoją chleją pieski,wódę ,a policja siedzi na komisariacie .Lenie śmierdzące.!!!

  • Grabarz pisze:

   Napisz jeszcze co robią niektórzy piastowscy funkcjonariusze ręką pod biurkiem pomimo nadzoru kamer.

 4. Parasol pisze:

  Odradzający się gang Mutantów jest najmniejszym problemem. Przyjechało wielu pr,estępców ze Wschodu, kradzieże rowerów i włamania to prawdziwa plaga.

 5. Piastów pisze:

  Przede wszystkim wymienić całą komendę.
  Lenie patentowane.
  Nawet jak osobiście składa się zawiadomienie o kradzieży, to nie podejmują interwencji.
  Ta komenda, to porażka.
  Zero jakichkolwiek patroli na mieście.
  Siedzą w tym budynku i dłubią w nosie z nudów.

  • Siara pisze:

   100% racji….ale nie dziw się, na początku lat 2000 tam siedzieli skorumpowani funkcjonariusze, którzy donosili Cielusiowi z „Mutantów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły