Informacja dla mieszkańców Otrębus i Kań

Region

Zostały oddane do użytkowania dwa pierwsze odcinki sieci wodociągowej w Otrębusach i w Kaniach, do których można się już podłączać.

Oddana do eksploatacji sieć wodociągowa została wybudowana w następujących ulicach:

Otrębusy –  Dunina, Dąbrowskiej, Helenowska, Kolberga, Komorowska, Owocowa, Polna, Sadowa, Spacerowa, Sygietyńskiego, Tęczowa, Toeplitza, Tulipanowa, Warszawska, Wesoła, Zaciszna, Zielona;

Kanie – Górna, Jasna, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Nadarzyńska (odcinek od ul. Warszawskiej do ul. Leśnej), Niecała, Parkowa, Partyzantów, Piłsudskiego (odcinek od ul. Warszawskiej do ul. Strefowej), Różana, Słowackiego, Słowicza, Spacerowa, Strefowa, Szczęsna, Turystyczna, dz. nr ew. 742 (aleja równoległa do ul. Uroczej), ul. Wiosenna, Żurawieńcowa.

Mieszkańcy zamierzający dokonać podłączenia do ww. odcinków sieci wodociągowej proszeni są o kontakt z Referatem Eksploatacji Sieci Wodociągowo – Kanalizacyjnej Urzędu Gminy w Brwinowie przy ul. Kościuszki 4a, pokój nr 19, telefon: (22) 738-25-60 w celu uzgodnienia możliwości i warunków przyłączenia się do sieci wodociągowej.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.