Drogowe konsultacje w Milanówku

Milanówek

W Milanówku ruszyły konsultacje w sprawie modernizacji trzech ulic – Wąskiej, Kraszewskiego i Górnoleśnej. Urząd przedstawił koncepcje, do których mogą odnieść się mieszkańcy.

Trwa opracowywanie dokumentacji technicznych wyżej wspomnianych ulic. W związku z tym miasto-ogród postanowiło wyłożyć do wglądu mieszkańcom kilka wariantów modernizacji każdej z dróg.

Uwagi i opinie na ten temat można zgłaszać do 10 sierpnia, drogą elektroniczną (pod adresem: dorota.niedzielska@milanowek.pl) lub pisemnie w milanowskim urzędzie. Należy wykorzystać do tego formularz uwag, który pobierzecie klikając tutaj.

Ale żeby zgłosić jakąkolwiek uwagę należy wcześniej zapoznać się z wariantami modernizacji dróg. Dlatego warto zajrzeć tutaj. Znajdziecie tam po trzy warianty modernizacji ul. Wąskiej i Kraszewskiego oraz dwa warianty dla ul. Górnoleśnej. Dokładnie się przyjrzyjcie tym projektom i jeśli ważne są dla Was sprawy lokalne oraz chcecie mieć wpływa na to co Was otacza, to zaopiniujcie przedłożone warianty.

Dodatkowe informacje na temat koncepcji modernizacji ulic można uzyskać w Referacie Technicznej Obsługi Miasta Urzędu Miasta Milanówka, ul. Spacerowa 4 w godzinach pracy urzędu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.