Brwinów i Piastów już w zasięgu Fair Play Taxi!

Brwinów

Pruszkowska firma taksówkowa Fair Play Taxi działa już od 2,5 roku. Chociaż w trakcie pandemii zmagała się z wyzwaniami, to przetrwała i odzyskuje zaufanie klientów. Wszystko dzięki konkurencyjnym cenom za przejazdy oraz skupieniu na potrzebach klientów. Zdobyte zaufanie pozwala na kolejny krok. Fair Play Taxi uzyskało nowe licencje taksówkarskie i zwiększa swój zasięg o Piastów i Brwinów.

Mieszkańcy Pruszkowa i okolic z pewnością rozpoznają granatowe Skody i srebrne Toyoty z widocznym logotypem Fair Play Taxi. Powód jest oczywisty. Fair Play Taxi to pruszkowska firma, która jeździ tanio i ma uczciwe zasady. Jeszcze przed rozpoczęciem kursu, na ustalonych trasach, klient dowie się ile zapłaci za dojazd do miejsca docelowego. Warto dodać, że firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny też na dłuższych trasach. Wystarczy wspomnieć, że cena za kurs Pruszków – Lotnisko Chopina wynosi jedynie 48 zł, Pruszków – Warszawa Centrum 53 zł, Pruszków  – Lotnisko Modlin 150 zł, czy Pruszków – Szpital na ul. Roentgena 60 zł.

Dobre ceny to jednak nie koniec. Fair Play Taxi poszerza również swój zasięg działalności. Od połowy lipca firma taksówkowa otrzymała licencję na obsługę Piastowa, a od 1 października taksówki Fair Play Taxi będą rozpoczynać kursy również na ternie Brwinowa.

Zwiększony zasięg działalności to również nowy poszerzony cennik ze stałymi cenami na poszczególnych trasach. I tak za przejazd z Brwinowa do Grodziska trzeba będzie zapłacić tylko 30 zł, za kurs z Brwinowa do centrum Warszawy zapłacimy 73 zł, a przejazd na Lotnisko Modlin będzie kosztował 140 zł. Również kursy z Piastowa będą miały stałe ceny na określonych trasach: Piastów – Lotnisko Chopina – 45 zł, Piastów – Lotnisko Modlin – 140 zł, Piastów – Warszawa Centrum – 50 zł.

Oczywiście również wybrane trasy z Pruszkowa mają swoje stałe ceny. Aktualny cennik znajdziecie na stronie fairplaytaxi.pl w zakładce cennik http://fairplaytaxi.pl/cennik/

Dlaczego warto postawić na Fair Play Taxi? Jeśli lokalny charakter usług i konkurencyjne ceny za kursy to dla Was za mało, to niech przekona Was doświadczenie. Fair Play Taxi w trakcie zaledwie 2,5 roku działalności wykonała blisko 40 tys. kursów przejeżdżając aż MILION kilometrów.

Infolinia: 728 55 55 04
e-mail: kontakt@fairplaytaxi.pl
Godziny pracy infolinii:
Niedziela – Czwartek 5:30 – 23:00
Piątek 5:30 – 2:00
Sobota 5:30 – 4:00

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Brwinów i Piastów już w zasięgu Fair Play Taxi!”

 1. Greg pisze:

  Próba zamówienia przejazdu – czas oczekiwania na podstawienie taxi godzina ? To jakieś nieporozumienie. Popularnymi kursami z aplikacji mobilnych jest taniej i kierowców mnóstwo.

 2. Konsultant pisze:

  Dobrze, bo wiadomo że transport publiczny pomiędzy tymi miejscowościami kuleje. Chociaż i tak jest lepiej niż np. 10 lat temu.

  • Klient pisze:

   Ceny podczas pandemii były niższe. Kilka osób chyba odeszło z firmy z tego co widać. Już nie widać kilku stałych kierowców którzy byli, a to wielka szkoda. No i niestety obecnie ciężko jest się do nich dodzwonić, miejmy nadzieję, że to wróci do normy, bo naprawdę szkoda, żeby tracili klientów indywidualnych przez swoje niedopatrzenie w pracy. To taka rada dobra, nie uszczypliwość.

 3. niejestzle pisze:

  Fajnie, ale firma taksówkowa ze stylizowanym V w logo, w piątek o 17:48 wyceniła przez aplikację kurs z PKP Pruszków do PKP Warszawa Centralna na 47,70 zł.
  Więc 53 zł nie jest ceną złą, ale można też taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły