Areszt dla ekshibicjonisty na rowerze

Region

34-latek, który obnażał się przed dziećmi w kilku miejscowościach naszego regionu prawdopodobnie zostanie tymczasowo aresztowany. Usłyszał już zarzuty.

Jak już informowaliśmy, mężczyzna wpadł w ręce policji po tym jak kilkukrotnie obnażył się przed 9-10 letnimi dziećmi. Widziany był m.in. w Brwinowie, Milanówku i Błoniu. Wszędzie pojawiał się na rowerze i w charakterystycznym sportowym ubraniu. – Mężczyzna został zatrzymany 4 września na terenie Grodziska Mazowieckiego. W poniedziałek zostały mu przedstawione dwa zarzuty z art 200 par. 4 Kodeksu Karnego. Dziś usłyszał łącznie pięć zarzutów. Przed godz.15.00 w prokuraturze rejonowej zakończyły się czynności procesowe z udziałem podejrzanego – informuje st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

34-latek początkowo został zatrzymany na 48 godzin, ale w policyjnej celi zostanie dłużej. Prokuratura wystąpiła do sądu o jego tymczasowe aresztowanie, a to oznacza, że za kratami pozostanie przynajmniej kolejną dobę, bo tyle czasu ma sąd na rozpatrzenie wniosku. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, zgoda na czasowy areszt, powinna być tylko formalnością. Posiedzenie w tej sprawie zaplanowano na środę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.