Zwycięzcy licytacji WOŚP na kawie i spacerze z burmistrzem Grodziska [FOTO]

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować wiele ciekawych rzeczy i „doświadczeń”. Jedną z nich był spacer i kawa w towarzystwie burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

W ostatni weekend pogoda dopisała, zatem można było pospacerować w pięknych okolicznościach przyrody. Na szczególną przechadzkę w ubiegły weekend udał się burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński. Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować spacer z włodarzem i kawa w Dworku Adama Chełmońskiego. Do spotkania przy kawie dołączył także człowiek związany z Grodziskiem – aktor Andrzej Grabowski.

Burmistrz oprowadził pod najciekawszych zakątkach gminy dwie rodziny – jedną z Grodziska, drugą – z Białegostoku. Wspólnie spędzony czas zakończyli na aromatycznej kawie w Dworku Chełmońskiego. Jak widać w galerii zdjęć – pogoda i humory dopisywały!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16