Zwłoki na terenie placu zabaw

Region

Do makabrycznego odkrycia doszło wczoraj na pograniczu Warszawy i gminy Raszyn. Na placu zabaw znaleziono zwłoki kobiety.

Policjanci informacje o odnalezionych zwłokach otrzymali 3 marca w okolicy południa. Do zdarzenia doszło na terenie placu zabaw w rejonie ulic Okrężnej i Na Skraju na pograniczu Warszawy i Raszyna – Jedynie co mogę powiedzieć w tej sprawie to potwierdzić zdarzenie. Ze względu na charakter sprawy nie udzielamy szczegółowych informacji na temat zdarzenia poinformował sierż. szt. Jakub Pacyniak, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Jeśli jesteś w kryzysie psychicznym i potrzebujesz fachowej porady, wsparcia lub innej formy pomocy, zacznij od skorzystania z jednej z poniższych infolinii pomocowych.

800 70 22 22 Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,
800 12 12 12 Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,
116 111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,
116 123 Linia wsparcia dla osób dorosłych (Kryzysowy Telefon Zaufania) Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,
112 W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.