Znamy termin otwarcia nowej pływalni!

Pruszków

Jeśli z niecierpliwością czekacie na uruchomienie nowej pływalni w Pruszkowie to mamy dla Was dobre wieści. Mieszkańcy z nowego obiektu będą mogli korzystać od 20 marca!

Wielkie otwarcie pływalni przy ul. Gomulińskiego zaplanowano na 20 marca. Jednak obiekt będzie dostępny dla mieszkańców dopiero w godzinach popołudniowych. Powód? Zawody pływackie o randze międzywojewódzkiej. Podobnie będzie kolejnego dnia, bowiem zawody są dwudniowe. Natomiast w piątek na obiekcie będą prowadzone zawody szkolne. – Szczegółowy harmonogram dostępności pływalni dla mieszkańców powiatu jest już w przygotowaniu. W pierwszych dniach działania mamy zaplanowane zawody, ale w godzinach popołudniowych obiekt będzie dostępny dla mieszkańców – mówi nam Łukasz Borkowski, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pruszkowie.

Co więcej w pierwszych dniach działania korzystanie z pływalni będzie nieco tańsze. – W pierwszych dniach działania na pływalnię będzie można wejść płacąc zaledwie 10 zł za godzinę. To promocja dla wszystkich mieszkańców – dodaje Łukasz Borkowski.

Warto pamiętać, że pływalnia przy ul. Gomulińskiego to obiekt sportowy. Jest tu również niecka do nauki pływania. Infolinia dotycząca pływalni i jej zasad działania zostanie uruchomiona od 18 marca.

Cennik wejść na pływalnię jest dostępny tutaj. Honorowane mają być również karty typu multispot czy fitsport jednak wcześniej warto skontaktować się z obsługą pływalni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Znamy termin otwarcia nowej pływalni!”

  1. Paweł pisze:

    Bardzo dobra informacja. Czekam niecierpliwie na otwarcie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Grill gazowy