Złote gody w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

50-lat minęło jak jeden dzień… - takiego jubileuszu warto pogratulować i to w wyjątkowy sposób. W grodziskiej Mediatece odbyło się uroczyste wręczenie medali dla małżeństw z 50-letnim stażem.

Kolejne pary tym razem z gminy Grodzisk Mazowiecki otrzymały okolicznościowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Podczas uroczystego spotkania starosta powiatu grodziskiego Mark Wierzbicki,  burmistrz Grzegorz Benedykciński wraz z zastępcą Tomaszem Krupskim oraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Joanną Wróblewską przekazali parom medale przyznane przez prezydenta RP.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawane są parom z 50-letnim stażem. Oprócz okolicznościowych medali małżeństwo otrzymały bukiet kwiatów, dyplomy, upominki oraz życzenia od włodarzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16