„Zdrowa niedziela” w Nadarzynie

Nadarzyn

Starosta Powiatu Pruszkowskiego Krzysztof Rymuza zaprasza wszystkich mieszkańców na „Zdrową niedzielę”. Tym razem akcja zostanie przeprowadzona w Nadarzynie.

„Zdrowa niedziela” to akcja profilaktyki prozdrowotnej prowadzona przez powiat pruszkowski. Kolejna odsłona akcji już 18 lutego w godz. 10.00-14.00 na terenie SPG ZOZ w Nadarzynie przy ul. Sitarskich.

Jakie badania będzie można wykonać w ramach „Zdrowej niedzieli”? Będą to m.in. badanie krwi na obecność markerów nowotworowych (ze względu na duże zainteresowanie zwiększono liczbę pakietów), testy HCV/HIV, pomiar RR – profilaktyka nadciśnienia tętniczego, oznaczenie poziomu glukozy – profilaktyka cukrzycy.

Dodatkowo będzie można skorzystać z porad fizjoterapeuty oraz zobaczyć instruktaż samobadania piersi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Zdrowa niedziela” w Nadarzynie”

  1. andrzej radosny pisze:

    kolejne badania przesiewowe po szczypawce zwid19 ?
    jako bonus badania na hiv bo ostatnio przybywa zakażonych po przybyciu do naszego kraju uchodźców wszelkiej maści i narodowości z akcentem na wschód

    • Bono pisze:

      Ale włodarz Nadarzyna oglądał tego gniota Zielona Granica, i mu się podobał… nawet go recenzował na swoim profilu.. wstyd!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły