Władza się rozrasta. Grodzisk Mazowiecki ma nowego wiceburmistrza.

Grodzisk Maz.

3 października to pierwszy dzień urzędowania nowego, drugiego wiceburmistrza Grodziska Mazowieckiego. Na tym miejscu – Norbert Cegliński, samorządowiec i radny gminy.

Duża gmina – dużo obowiązków. Dlatego też burmistrz Grodziska – Grzegorz Benedykciński – zdecydował o powołaniu swojego drugiego zastępcy. Działanie to mieści się w statucie gminy. Ponadto to dodatkowa osoba, która będzie mogła dopilnować niektórych spraw.

Nowym wiceburmistrzem grodziskiej gminy został Norbert Cegliński. Bezpartyjny, aktywnie działający w samorządzie, a także w radzie miasta.

Co będzie należało do jego zadań? Będzie on odpowiedzialny za kontakt z sołtysami i sprawy wsi, sprawy związane z jednostkami straży pożarnej w gminie i zarządzanie gospodarką mieszkaniową. W kompetencjach Ceglińskiego będzie też zarządzanie drogami, właściwie w każdym aspekcie: bieżącej eksploatacji, trwających inwestycji, ale też nowych przedsięwzięć.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.