Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 23 marca 2011 14:30 |
0
Region
Jak informuje Warszawska Kolej Dojazdowa, od 1 kwietnia do 31 maja na peronie nr 2 na przystanku Pruszków Tworki będą trwały prace modernizacyjne, mające na celu wymianę nawierzchni peronu.
Modernizacja ma na celu podnieść peron o kilkanaście centymetrów i tym samym ułatwić wsiadanie pasażerom.
WKD nie przewiduje żadnych utrudnień z tym związanych, gdyż peron będzie modernizowany fragmentami.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz