W Grodzisku pojawią się przenośne toalety

Grodzisk Maz.

Grodziski urząd ogłosił przetarg na ustawienie kabin sanitarnych. W sumie na terenie gminy pojawi się 48 przenośnych WC.

Toalety przenośne ratują przed załatwianiem potrzeb fizjologicznych „pod krzaczkiem”. Już niebawem na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki pojawi się 48 kabin sanitarnych. Gdzie będzie można je „spotkać”?

Ponad połowa (26 sztuk) pojawi się przy świetlicach wiejskich, placach zabaw, ogródkach działkowych, czy boiskach. Te będą serwisowane cyklicznie, 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki.

18 sztuk, w tym 5 przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami, ustawionych zostanie w samym Grodzisku – przy cmentarzu, parku, czy okolicy WKD. Toalety w tych lokalizacjach będą serwisowane 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku).

Pozostałe 4 kabiny będą ustawione przy pętli lub przystankach autobusowych. Będą serwisowane raz w tygodniu, a ponadto będą zamykane na kluczyk – wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia 30 sztuk kluczyków.

Umowa na ustawienie kabin sanitarnych i ich serwisowanie będzie obowiązywać przez 24 miesiące od dnia podpisania umowy (nie wcześniej niż przed 23 stycznia). Na oferty grodziski urząd czeka do 3 stycznia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.