W Granicy powstanie gminny żłobek

Michałowice

Mamy dobre wieści dla mieszkańców gminy Michałowice. W Granicy powstanie gminny żłobek.

Gmina Michałowice przygotowuje się do budowy żłobka w Granicy. Nim jednak inwestycja ruszy, władze gminy szukają rozmaitych źródeł finansowania. W ostatnim czasie gminie udało się pozyskać wsparcie z programu „Maluch Plus” o czym na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice.

– Miło mi poinformować państwa, że otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę publicznego żłobka w kwocie ponad 2 035 027 zł z programu Maluch Plus. Środki te pozwolą na pokrycie ponad 35 proc. zakładanego kosztu budowy. Gdzie powstanie żłobek? Osiągnęliśmy porozumienie ze Wspólnotą Gruntową Wsi Granica, która nieodpłatnie przekazała gminie Michałowice działkę o powierzchni 1 ha i wartości ponad 4 000 000 zł na ten właśnie cel. Dzięki tej współpracy możemy przystąpić do projektowania i realizacji inwestycji – czytamy we wpisie Małgorzaty Pacheckiej, wójt gminy Michałowice

Nowy żłobek powstanie od ul. Szczęśliwej w Granicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “W Granicy powstanie gminny żłobek”

  1. none pisze:

    Ulica Szczęśliwa? To ta równoległa do Barbary, koło boiska szkolnego? Tak dla przypomnienia, w ciągu ulicy Barbary ma przebiegać Paszkowianka, prawda? I ten grunt jest wart podobno 4mln?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły