Znicz pokonany, pewne zwycięstwo GLKS Nadarzyn

Region

We wczorajszych meczach ósmej kolejki II ligi GLKS Nadarzyn pewnie zwyciężył piłkarzy z Iławy, natomiast Znicz nie poradził sobie z przeciwnikiem ze Stalowej Woli.

W meczu ósmej kolejki drugiej ligi grupy wschodniej pruszkowski Znicz poległ w Stalowej Woli przegrywając z miejscową Stalą 1-0. W 45 minucie Kamil Gęśla wykorzystał nieporadność pruszkowskiej obrony i zdobył bramkę na wagę 3 punktów. Z przebiegu meczu Stal była drużyną lepszą i odniosła zasłużone zwycięstwo. Już w piątek Znicz rozegra kolejne spotkanie  z drużyną Resovi Rzeszów, tym razem na własnym boisku.

Druga drużyna z naszego regionu, GLKS Nadarzyn w ramach 8 kolejki drugiej ligi pokonała u siebie Jezioraka Iławę 3-1. Przewaga Nadarzyna w tym meczu była zdecydowana, a zwycięstwo pewne i przekonywujące. Najlepszymi piłkarzami meczu okazali się Michał Wrzesiński oraz po raz kolejny Piotr Bajera, strzelec siódmego gola w tym sezonie.

Po 8, kolejce GLKS Nadarzyn wyprzedził Znicz i zajmuje drugą pozycję w tabeli. Klub z Pruszkowa jest trzeci.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.