Znicz zmierzy się z Motorem Lublin

Region

Znicz gości drużynę Lubelskiego Motoru.

 W niedzielę 3 października o godz. 18:00, w ramach jedenastej kolejki II ligi, Znicz Pruszków podejmie na własnym stadionie drużynę Motoru Lublin. Faworytem wydają się być Pruszkowianie, ale jak wiadomo w sporcie wszystko jest możliwe.

Jutro o godz. 18.00 piłkarze Znicza Pruszków zmierzą się z dobrze im znanym z zeszłego sezonu Motorem Lublin. Obecnie Znicz zajmuje trzecią pozycję w tabeli, Motor jest na ostatniej pozycji z dorobkiem zaledwie pięciu oczek. Podopieczni Roberta Podolińskiego wydają się być faworytem, ale bilans spotkań z zeszłego sezonu przeważa na korzyść Motoru. W poprzednim sezonie grały w pierwszej lidze. Piłkarze Znicza nie potrafili wtedy znaleźć sposobu na pokonanie Motoru. W rudzie jesiennej pruszkowianie przegrali na wyjeździe 0:1, w rundzie wiosennej na pruszkowskiej murawie padł remis 0:0.

Czy Znicz zdobędzie 3 punkty i umocni swoją pozycję? O tym przekonamy się już jutro wieczorem. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety w cenie 5 zł ulgowy 10 zł normalny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.