Znicz zdobył trzy punkty

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków mają powody do radości. W 15. kolejce II ligi piłkarskiej pokonali na wyjeździe Rozwój Katowice 1:0.

Żółto-czerwoni odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie na obcym terenie. W Katowicach rozpoczęli zdecydowanie i tworzyli sobie kolejne okazje. Efekt przyszedł w 41. minucie. Gościom dopisało szczęście. Z dystansu przymierzył Rafał Włodarczyk, po drodze piłka odbiła się od jednego ze stoperów i zmyliła Bartosza Solińskiego.

Na drugą połowę gospodarze wyszli zdeterminowani. W 52. minucie Piotr Misztal nogami odbił strzał Kamila Łączka. Ale Znicz nie pozostawał dłużny. Szczęścia szukał Karol Podliński, ale do siatki nie trafił. W 80. minucie w polu karnym żółto-czerwonych zagotowało się. Uderzał Michał Czekaj, a Misztala uratował Włodarczyk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się podopieczni Dariusza Żurawia.

Znicz ma na koncie 20 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli.

Rozwój Katowice – Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Włodarczyk 41′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.