Znicz przegrał z Siarką

W 14. kolejce II ligi Znicz Pruszków przegrał z Siarką Tarnobrzeg 1:3. To siódma porażka żółto-czerwonych w sezonie.

Goście rozpoczęli z animuszem i po pięciu minutach uszczęśliwić mógł ich Patryk Mikita. Jednak to Znicz cieszył się z prowadzenia. Zapędy Siarki ugasił Karol Podliński, który po podaniu Pawła Tarnowskiego pokonał Karola Dybowskiego. Przyjezdni nie zamierzali rozpaczać i szybko ruszyli do przodu. Efektem była bramka Kamila Radulja w 30. minucie.

Drugą część gry wyśmienicie mogli rozpocząć gospodarze, jednak na przeszkodzie stanął Michał Dawidowicz. Interwencja gracza Siarki uniemożliwiła oddanie strzału Marcinowi Smolińskiemu. W 68. minucie z dystansu przymierzył Krzysztof Ropski, skutecznie interweniował Piotr Misztal, ale wobec dobitki Patryka Mikity był bezradny. Pomocnik gości cały czas był aktywny. Ropski wywalczył dla Siarki rzut karny, który na bramkę zamienił Konrad Stępień.

Znicz zajmuje 11. miejsce w tabeli II ligi z dorobkiem 17 punktów.

Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg 1:3 (1:1)