„Znicz” ma nowy zarząd

Pruszków

Znicz Pruszków poinformował na swojej stronie, że wybrany został nowy zarząd klubu. Kto będzei nowym prezesem?

W ostatnim czasie władze „Znicza” przechodziły burzliwy czas. Na początku sierpnia, po niewielkich perturbacjach, ze stanowiska prezesa zrezygnował Marcin Grubek. O swojej rezygnacji poinformował poprzez media społecznościowe klubu. Zarząd następnego dnia wydał list otwarty do prezesa Grubka.

Ostatecznie 22 sierpnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Podczas spotkania wybrano i powołano nowy zarząd MKS Znicz Pruszków. Od 25 sierpnia w skład zarząduwchodzą: Tomasz Matuszewski (prezes), Andrzej Kluczek (wiceprezes), Marcin Śliwiński (skarbnik), Adam Stańczak (srekretarz) i Karol Imbrzykowski (członek zarządu).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Znicz” ma nowy zarząd”

  1. Mirosław katolik pisze:

    Oni mają nawet problem ze sprzedaża biletów i szalików. Niech w końcu jakieś ogarnięte dziewczyny tam zatrudnią. Czekać godzinę by bilet kupić! Średniowiecze!

    • Dzik pisze:

      Bilet mozesz kupic przez internet i sobie wydrukować na drukarce w domu. Średniowiecze już się skończyło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły