Sportowe trzęsienie ziemi

Grodzisk Maz.

Potężna dawka sportu w Grodzisku Mazowieckim. 3 maja odbędzie się Majówka na Sportowo dla dzieci i młodzieży.

Nikt nie będzie mógł narzekać na nudę. Majówka to idealny czas na krótki wyjazd i odpoczynek, ale niektórzy zostają w domu i szukają atrakcji w regionie. Tych nie zabraknie 3 maja w Grodzisku Mazowieckim. Program Majówki na Sportowo prezentuje się niezwykle bogato.

3 maja o 10.00 w hali sportowej przy ul. Westfala 3a rozpoczną się zawody wrotkarskie. Przewidziano rywalizację na torze przeszkód, wyścig sprinterski oraz wyścig profesjonalistów na długich rolkach. – Już po raz czwarty OSiR i UKS Sparta organizują „Wrotkarską Majówkę”, która na stałe wpisała się do mazowieckiego kalendarza imprez sportowych na rolkach. Wystartować może każdy, kto ma rolki i kask, bez względu na wiek – podaje Sławomir Chmura, trener UKS Sparta.

Z kolei o 11.00 grodziska hala wypełni się fanami tenisa stołowego. Wszyscy będą wziąć udział w otwartych zajęciach, a następnie spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. W godz. 11.00-13.30 zaplanowano mini turniej tenisa stołowego.

Również miłośnicy piłki nożnej znajdą coś dla siebie. Na boisku Orlik w Łąkach w godz. 10.00-14.00 zostanie rozegrany turniej dla dzieci z roczników 2004-2006. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia do 1 maja na facebookowym profilu Orlik w Łąkach. Trzeba podać nazwę drużyny, listę zawodników i rok urodzenia, numer szkoły oraz nazwisko opiekuna zespołu.

Majówka będzie aktywna również dla miłośników sztuk walki i to aż przez trzy dni! W grodziskiej akademii przy ul. Królewskiej zaplanowano treningi jiu-jitsu. 1 i 2 maja zebrać nowe doświadczenie będą mogły dzieci (początek zajęć o 9.00) oraz młodzież i dorośli (10.00). Z kolei 3 maja zaplanowano turniej dla zawodników UKS Budo Grodzisk. O 9.30 start zmagań dla dzieci, godzinę później walki rozpoczną dorośli i młodzież.

Majówka na Sportowo to dobry pomysł na aktywne spędzenie czasu. – Atrakcją jest cała impreza w atmosferze, która budujemy – podkreśla Chmura.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.