Spędź aktywnie przerwę świąteczną

Region

Rodzinne święta dla większości osób kojarzą się z biesiadowaniem przy suto zastawionym stole. Wielu ludzi poświęca czas wolny na nadrobienie zaległości filmowych przed szklanym ekranem. Słodkie lenistwo daje chwilowe wytchnienie. Warto jednak rozruszać kości na świeżym powietrzu.

Pomimo sytuacji epidemicznej w regionie można zaplanować aktywny wypoczynek. Podpowiemy jak można spędzić świąteczny czas z bliskimi na świeżym powietrzu.

1. Lodowiska czekają

Wielbiciele łyżwiarstwa, bądź osoby, które pragną przyswoić podstawy tego sportu powinny odwiedzić lokalne ślizgawki. Lodowiska dla mieszkańców czynne są w Piastowie i Milanówku.

2. Jak na narty to do… Warszawy

Dla wszystkich, którzy uwielbiają szusować na stokach, a nie mogą z oczywistych względów wyjechać w góry to polecamy Górkę Szczęśliwicką. Nic nie szkodzi, jeśli nie macie sprzętu. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia. Chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie? Z pomocą przyjdą instruktorzy.

3. Spacer wśród migoczących światełek

Dla osób, które nie są fanami sportów zimowych idealną opcją na spędzenie świątecznego czasu z bliskimi jest rodzinny spacer. Warto wieczorem odwiedzić stolicę, gdzie migoczące światełka oświetlają centrum miasta. Jeśli jesteście fanami kolorowych iluminacji koniecznie wybierzcie się do Królewskiego Ogrodu Światła w Pałacu w Wilanowie. Ze względów epidemicznych warto jednak wcześniej kupić bilet w Internecie. W regionie jest mnóstwo świątecznych dekoracji, dlatego wieczorny spacer może być… ekscytujący.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Spędź aktywnie przerwę świąteczną”

  1. polo pisze:

    Kmioty siedzieć w blokach i nie roznosić covida. Do książki i pacierza bo skończycie jak dziady z marną pensją do pierwszego i mieszkaniu w blokach jak dziady.

  2. Atorytet pisze:

    Redakcja w świata powinna zorganizować blokadę kościołów i zaprosić plugawicę lampart żeby trochę wulgaryzmów nauczyła nasze dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły