Sankowski z medalem dla Bogorii

Tenis Stołowy

​Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki Marcin Sankowski w parze z Michałem Bańkoszem z GKLS Nadarzyn wywalczył pierwsze miejsce w grze podwójnej podczas tegorocznych mistrzostw Polski juniorów w tenisie stołowym w Krakowie.

To jedyny medal zawodnika Bogorii Grodzisk Mazowiecki na tych zawodach. W singlu Sankowski odpadł już w pierwszej rundzie. Mecz z Damianem Magulskim (Bronowianka Kraków) przegrał 2:4. Pocieszeniem dla Marcina może być fakt, że uplasował się on w pierwszej dziesiątce ogólnej klasyfikacji mistrzostw.

W grze mieszanej Sankowski w duecie z Olgą Szymańską (GLKS Nadarzyn) dotarł do ćwierćfinału, natomiast para Jakub Benzef i Marcelina Kamińska odpadła już w pierwszej rundzie.

Z dużą nadzieją kibice Bogorii przyglądali się turniejowi drużynowemu, w którym grodziszczanie otarli się o podium. W fazie grupowej Bogoria zajęła drugie miejsce. Porażka z GLKS Nadarzyn zepchnęła drużynę z Grodziska na ósmą lokatę.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.