Pruszkowskie tancerki Mistrzyniami Świata!

Taniec

W miniony weekend w czeskim Libercu odbyły się taneczne Mistrzostwa Świata i Europy. Szturmem podbiły je reprezentantki z… pruszkowskiej szkoły tańca.

Sport i taniec wymagają wielu wyrzeczeń. Jednak sukcesy na światowych arenach wynagradzają każdą minutę spędzoną na treningu i każdą kroplę potu wylaną w trakcie prób. Z takich sukcesów mogą cieszyć się tancerki Dance Imperium z zespołu Folteens, które w miniony weekend odbyły się w czeskim Libercu.

Sukcesów było sporo. Najważniejszy to zdobycie Mistrzostwa świata Contemporary Balet 12-15 lat oraz Vicemistrzostwo Europy Artistic Dance Show. Z bardzo dobrych występów mogą się cieszyć również solistki. W kategorii Juveniles 2 Contemporary Balet finałowe 5 miejsce zajęła Nadia Wesołowska. Nikola Kozłowska w tej samej kategorii zdobyła 9 lokatę. Natomiast w kategorii Junior 2 Contemporary Balet Magda Nowicka, również zajęła 9 miejsce.

– Gratulujemy tancerkom z zespołu oraz solistkom wspaniałych występów. Gratulacje i wyrazy uznania dla trenera Jacka Foltyna za doprowadzenie dziewczyn na najwyższe miejsce na podium. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów rodzicom, szkoleniowcom, kibicom – zaznaczają Amelia i Jacek Grabowscy z Dance Imperium.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10562

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4153

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3095

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2956

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Pruszkowskie tancerki Mistrzyniami Świata!”

 1. Aga pisze:

  Brawo dla Jacka i Amelki ???? Z wielką radością patrzy się na ich pasje i zaangażowanie… kiedy tylko mogę jestem na ich wspaniałych pruszkowskich pokazach.

 2. BS pisze:

  Miałem przyjemność nauki w klubie Dance Imperium. Dzięki temu klubowi oraz trenerowi Jackowi przeżyłem wiele sukcesów na parkiecie. Gratuluje i pozdrawiam.

 3. Q pisze:

  Brawo nasi!

 4. Salina pisze:

  Brawo! Więcej takich sympatycznych niusów dot. ludzi i zdarzeń z Pruszkowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10
Grill gazowy