Wielkie taneczne święto w Pruszkowie. W niedzielę Top Dance Cup 2020

Taniec

Już w najbliższą niedzielę, 23 lutego, w Pruszkowie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Cup 2020. Widowiskową rywalizację będzie można podziwiać z trybun hali Znicz.

Zapowiada się nie tylko rywalizacja na wysokim poziomie ale też świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera. Impreza dla całych rodzin zarówno dla wielbicieli tańca jak i dla osób które chcą miło spędzić niedzielę i obejrzeć pokazy taneczne najmłodszych dzieci oraz zmagania sportowo-artystyczne tancerzy z Pruszkowa, między innymi aktualnych mistrzów Polski oraz par tanecznych z całej Polski i zagranicy.

– Taniec sportowy jest piękną dyscypliną która łączy w sobie artystyczność i sport. Taniec sportowy jest sportem dla wszystkich, rozwija on ogólną sprawność fizyczną, poczucie rytmu, postawę w każdym wieku. Dlatego uważamy że bardzo ważne jest promować ten sport, a przez to aktywny i zdrowy tryb życia. Turniej Top Dance Cup 2020 jest jedynym turniejem tańca sportowego Federacji Tańca Sportowego na terenie miasta Pruszkowa oraz powiatu pruszkowskiego. Organizacją turnieju zajmują się nieodpłatnie profesjonaliści pełni pasji, ich celem jest promocja Pruszkowa jako miasta i powiatu który jest przyjazny uprawianiu sportu oraz umożliwienie dzieciom i młodzieży rywalizacji na dobrze zorganizowanym, pięknym turnieju– mówi Szymon Kuliś, prezes UKS Top Dance.

Każde dziecko które uczestniczy w rywalizacji sportu przygotowawczego uzyska nagrodę i dyplom, natomiast wszyscy finaliści w kategoriach sportowych – medale, dyplomy oraz zwycięzcy – puchary i nagrody rzeczowe od sponsorów turnieju.

Po raz pierwszy w Pruszkowie galę wieczorną wydarzenia poprowadzi niezastąpiona Iwona Pavlović, znana jurorka programu „Taniec z gwiazdami”.

Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Pawła Makucha, prezydenta Pruszkowa; Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego oraz Krzysztofa Rymuzy, starosty Pruszkowskiego. Sponsorami turnieju są między innymi: WKD, Dwukropek, sala zabaw Fikolki, Teleflora, Passion Dance, Vicante, Parus Image, Fabrizio Italian Bar.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal i gazeta WPR24.pl

Początek turnieju w niedzielę o godz. 9.45. Gala wieczorna rozpocznie się o godz. 19.00

Całodniowy bilet wstępu kosztuje 30 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Bilety oraz szczegóły dostępne są na tej stronie oraz na facebookowym profilu wydarzenia.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Wielkie taneczne święto w Pruszkowie. W niedzielę Top Dance Cup 2020”

 1. Kazio mpwik pisze:

  I tak mój syn nie wygra ustawka.

 2. Jan56 pisze:

  Byłem, oglądałem. Super impreza, miło było zobaczyć Panią Iwonę Pavlović na żywo. Cała aranżacja imprezy, najlepsza którą kiedykolwiek widziałem na Zniczu. Piękny taniec – niech żałuje ten, kto został w domu.

 3. zxcv pisze:

  fatalne nagłośnienie. strasznie sztuczna impreza

 4. Anonim pisze:

  Zbojkotować ten konkurs…póki zdjęcia nie zmienią

 5. jsiwjoq pisze:

  starzymalutcy.. oddajcie im dziciństwo

 6. olo pisze:

  żeby im żyłka nie pękła tak się napięli

 7. kris pisze:

  jakie okropne zdjęcie, dzieci jako robocopy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły