Za oknami palące słońce. Jeśli szukacie ciekawego miejsca, w którym wspólnie z rodziną znajdziecie ochłodę i nie będziecie narzekać na nudę to polecamy… Julinek!

„Julinek Park” to dawna baza cyrkowa, na której dziś funkcjonuje szereg atrakcji, m.in. największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchanców, pole do minigolfa, ściankę wspinaczkową oraz ekologiczny plac zabaw. Teraz do długiej listy atrakcji dołączył… park wodny.

Wodne atrakcje zostały ulokowane na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Na gości czeka tam strefa basenowa, pięć zjeżdżalni o łącznej długości 167 m., strefa „spray park” – to strefa z niewielką ilością wody oraz kurtynami wodnymi, armatkami wodnymi i interaktywnymi zabawkami. W Parku Wodnym są również wodne kaskady, fontanny, wodne koła czy obrotowe wiaderka.

Jeśli w czasie wodnych zabaw się zmęczycie będziecie mogli wypocząć na leżakach pod parasolami. Na zgłodniałych czeka natomiast strefa gastronomiczna. Tu można spróbować pysznych dań z grilla, specjałów kuchni włoskiej czy meksykańskiej. Nie brakuje też słodkości – rzemieślniczych lodów czy chrupkich gofrów.

Bilety kup online
Wejściówki do Parku Wodnego, jak i samego Julinka można kupić na stronie internetowej (www.julinek.com). Kupując bilet do Parku Wodnego mamy możliwość wejścia również do Parku i Wesołego Miasteczka

Bilet ulgowy – 109 zł,
Bilet normalny – 119 zł,
Bilet rodzinny 2+1 – 299 zł,
Bilet rodzinny 2+2 – 379 zł.
Bilet dla seniora 60+ – 29 zł
Bilet dla dziecka do 3 lat – 29 zł (wymagany dokument potwierdzający wiek)
Bilet dla dziecka do 1 roku – 5 zł

Jak dojechać do Julinka?
Droga z Pruszkowa czy Grodziska zajmie nam około 40 min. Z Pruszkowa najlepiej kierować się DW718 do Borzęcina Dużego, później DW580 przez Zaborów do Leszna i dalej DW579 do Julinka. Z Grodziska najlepiej kierować się DW579 przez Błonie i Leszno do samego Julinka.

 

 

 

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Po ochłodę do… Julinka [FOTO]”

 1. Brwinowianin pisze:

  Ceny jak w Suntago heh, chyba kogoś fantazja poniosła…
  Cena dla dorosłego do max 50zł…a i tak jeszcze bym się zastanawiał …a tak, przynajmniej „problem” sam się rozwiązał.

  To może ja coś podpowiem :
  W Europie zachodniej ceny za wejścia do parków wodnych (DO PARKÓW WODNYCH) to najczęściej równowartość jednej godziny pracy. Więc jeśli w Polsce średnia krajowa obecnie to 7100 brutto zł to daje około 4800 zł na rękę …czyli cena biletu powinna być 29zł !
  Tymczasem mamy cenę, dla rodziny z dzieckiem 299zł – 10 x więcej .

  Pazerność cenowa będzie przyczynkiem upadku tego obiektu.

  Dla porównania podpowiem, że basen w Książenicach z cenami biletów 40zł (chyba) , co moim zdaniem i tak było za drogo według powyższej filozofii zachodniej – i tak przyniósł na tyle duże dochody, że pojawiają się nowe inwestycje na obiekcie .
  Polacy miejcie odrobinę honoru.

  Jeszcze na koniec dodam, że za czasów PO-KO-TRZASK.2050 średnia płaca w Polsce to było 1600 zł!
  Ktoś jeszcze ma wątpliwości na kogo głosować ?

  • Brwinowianin - abdejting pisze:

   Pomyliły mi się nieco wyliczenia. Na rękę dostaje się nieco więcej przy średniej krajowej 7100 zł brutto
   Tak czy inaczej, cena za bilet powinna być od 25- do max 50zł , jeszcze pytanie, czy to jest cena za dzień cały, godzinę, czy trzygodzinny ???

  • Grodziszczanin pisze:

   A jakie były ceny za tych czasów co płaca była 1600 zł? Słyszał Pan może o inflacji rozpędzonej przez obecną wuadzę? Glapę i innych „ekspertów” od Kaczora?
   Ktoś jeszcze ma wątpliwości na kogo głosować ?

  • @Brwinowianin pisze:

   skoro ci tak dobrze tłuku wychodzi liczenie to policz koszty utrzymania takiego obiektu, płac dla pracowników itp. Z d..py sobie bierzesz kwoty za wejscie a głupi jestes jak każdy pisowski dzban

 2. X pisze:

  Dziecko 109, dziadek/babcia 29. Chyba oczywiste, kogo zabrać 🙂
  Żałosny marketing. Oby wam pielgrzymki seniorów tam zajeżdżały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły