Nowi zawodnicy w Zniczu

Piłka Nożna

Rafał Włodarczyk, Piotr Klepczarek, Paweł Tarnowski i Eryk Sobków to kolejne wzmocnienia Znicza Pruszków przed zbliżającym się sezonem.

W sobotę (15 lipca) żółto-czerwoni rozpoczną sezon spotkaniem z Legionovią Legionowo w Pucharze Polski. Z kolei zmagania w II lidze pruszkowska drużyna rozpocznie w ostatni weekend lipca.

Znicz cały czas buduje kadrę na przyszły sezon. W najbliższym sezonie przy Bohaterów Warszawy będzie występował Rafał Włodarczyk. 22-latek wraca do Pruszkowa po roku gry w Olimpii Zambrów. W ubiegłym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Ponownie w Pruszkowie zagra Piotr Klepczarek. Obrońca bronił barw Znicza w latach 2009-2010. W ostatnim sezonie występował w I lidze w zespole Stomilu Olsztyn.

Kolejnym wzmocnieniem Znicza jest 27-letni Paweł Tarnowski. Pomocnik ma za sobą występy w ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa i Podbeskidzia Bielsko-Biała. W ostatnim sezonie grał w Radomiaku Radom. Rywalizację w ataku ma wzmocnić Eryk Sobków. Wiosną 20-latek zdobył pięć bramek dla II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.