Nowe twarze w Zniczu Pruszków

Region

Kraska, Karcz, Makowski i Witkowski to czterech nowych piłkarzy, którzy w rundzie wiosennej będą reprezentować klub Znicz Pruszków.

17-letni Daniel Kraska według trenerów jest niezwykle utalentowanym młodym piłkarzem. W poprzednim sezonie I ligi rozgrywek rocznika 94 na szczeblu naszego województwa został okrzyknięty królem strzelców. W obecnym sezonie także może pochwalić się bardzo dobrym wynikiem. Do tej pory Kraska strzelił 14 goli.

Szkoleniowcy Znicza liczą również na udaną współpracę Kamila Witkowskiego z dwoma kluczowymi zawodnikami pruszkowskiego klubu: Kacprem Tatarą i Tomaszem Felisiakiem.

Być może do Znicza dołączy jeszcze jeden zawodnik, który został wysłany wraz z klubem na obóz do Kleszczowa. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Przyszli: Daniel Kraska (GKP Targówek), Kamil Karcz (Beskid Andrychów), Bartłomiej Makowski (Polonia Warszawa), Kamil Witkowski (ost. Cracovia).

Odeszli: Rafał Cegliński i Emil Rembiejewski (do GLKS Nadarzyn), oraz Maciej Biernacki i Michał Herman (Bug Wyszków).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.