Nightskating startuje godzinę wcześniej

Rolki

Ważna informacja dla wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w niedzielnym Nightskatingu w Pruszkowie. Przejazd startuje o godz. 19.00, a nie jak wcześniej planowano o godz. 20.00.

W ubiegłym roku peleton rolkarzy dwa razy opanował ulice Pruszkowa. Impreza pod szyldem Nightskating przypadła do gustu nie tylko uczestnikom, ale i mieszkańcom, którzy dopingowali napotkanych rolkarzy. W tym roku Nightskating powraca do Pruszkowa. 

Przejazd zaplanowano na niedzielę 24 czerwca i jest to jedna z atrakcji Pruszkowskich Wianków. Pierwotnie start „wyprawy” zaplanowano na godz. 20.00. Władze Pruszkowa postanowiły jednak przesunąć start przejazdu na godz. 19.00. 

W tym roku zmieniona została również trasa przejazdu Nightskatingu. – To odpowiedź na sugestie mieszkańców, aby przejazd nie odbywał się np. wiaduktem i żeby uwzględnić trwające na terenie miasta prace drogowe – wyjaśnia Michał Landowski, wiceprezydent miasta. 

Gdzie będzie można spotkać peleteon rolkarzy? Trasa przejazdu prowadzi ulicami Prusa, Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Chopina, Niepodległości, Armii Krajowej, Lipową, Pogodną, Polną, Ceramiczną, Prusa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.