Nightskating powraca we wrześniu

Rolki

Przed nami kolejna odsłona Nightskatingu. Tym razem rolkarze opanują północną część Pruszkowa. Imprezę zaplanowano na początek września.

Nightskating to nic innego jak nocny przejazd na rolkach po ulicach miasta. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w ubiegłym roku i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak dwie kolejne edycje. Pora na to, by rolkarze ponowie opanowali ulice Pruszkowa.  Kolejną odsłonę Nightskatingu zaplanowaliśmy na 8 września. Jesteśmy na etapie zatwierdzania trasy. Podobnie jak w ubiegłym roku wrześniową odsłonę przygotowujemy na terenie Żbikowa i Gąsina – mówi nam Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa. – Dopracowujemy szczegóły – dodaje.

Podobnie jak w poprzednich edycjach udział w imprezie mogą wziąć wrotkarze i rolkarze. Od uczestników nie wymaga się szczególnych umiejętności, jednak powinni oni czuć się pewnie na rolkach i umieć odpowiednio hamować. Udział w imprezie jest bezpłatny! A o z miłośnikami jazdy na longboardach, hulajnogach czy rowerach. – Uczestnicy mogą korzystać tylko z rolek i wrotek – dodaje Landowski.

W czerwcowej odsłonie Nightskatingu wzięło udział 200 rolkarzy Czy we wrześniu na starcie będzie ich więcej? Niebawem się przekonamy!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.