Nadarzyn zagra z Żyrardowianką

Region

Piłkarze Żyrardowianki Żyrardów będą rywalem GLKS-u Nadarzyn w 3. kolejce IV ligi.

Drużyna z Nadarzyna całkiem nieźle zagrała w ostatnim meczu z Mazowszem Grójec. Podopieczni Macieja Terleckiego pokazali, że coraz lepiej się rozumieją na boisku i potrafią stworzyć kolektyw. Kibice GLKS-u bardzo liczą na młodziutkiego Grzegorza Kwiatkowskiego, który w spotkaniu z Mazowszem strzelił dwa gole.

Żyrardowianka zaznała już w tym sezonie zarówno radości ze zwycięstwa jak i goryczy porażki. Jak na razie drużyna Sebastiana Gajewskiego prezentuje się dość przeciętnie, ale pamiętajmy, że jest to początek sezonu i może minąć trochę czasu zanim wszystkie formacje zaczną działać jak należy. Szykuje się bardzo zacięte i emocjonujące spotkanie.

Mecz Żyrardowianka – GLKS odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Piastowskiej 1 w Żyrardowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.