Młodzi zawodnicy Bogorii z sukcesami na Grand Prix Juniorów

Grodzisk Maz.

Młodzi zawodnicy Bogorii Grodzisk Mazowiecki wystąpili ostatnio na 3. Grand Prix Polski. Sportowcy mogą pochwalić się znakomitymi wynikami.

Najlepszym z grupy okazał się Michał Gawlas, który wykazał się nie lada wolą walki i odpornością psychiczną. Podczas ćwierćfinału przegrywał z Marcelem Błaszczykiem już 1:3 w setach, jednak ostatecznie wygrał mecz z wynikiem 4:3 w setach. W wielkim finale pokonał on Alana Kulczyckiego takim samym stosunkiem punktów. To pierwsze zwycięstwo Michała w życiu w turnieju rangi Grand Prix Polski.

Znakomite wyniki podczas turnieju osiągnęła także Zofia Śliwka. Wygrała aż 6 gier, w większości bez straty seta. Na drodze do finału stanęła jej jednak Natalia Bogdanowicz. Wspaniałe występy zaliczyli także Milena Mirecka i Kacper Głazowski – dotarli oni do ćwierćfinału. Cała grupa zagrała wiele dobry gier. Zdobyli miejsca:

13-16 Jacek Mitas
17-24 Adam Smoter, Emilka Skuba
25-32 Piotr Łącki
33-40 Wojtek Szymczak
41-48 Tosia Zembowicz, Krzysztof Stąporek.

Całej grupie gratulujemy znakomitych wyników i życzymy dalszych sukcesów!