Miłosz Redzimski Mistrzem Europy!

Grodzisk Maz.

Zawodnik na co dzień grający w Bogorii Grodzisk Mazowiecki sięgnął po tytuł Mistrza Europy do lat 21 w singlu. Zawodnik zgarnął podium na zawodach w Bośni i Hercegowinie.

Kolejny talent sportowy wyrasta w regionie. Miłosz Redzimski pnie się w tabelkach, deklasując wszystkich rywali. Mimo młodego wieku, może pochwalić się niemałym dorobkiem w tenisie stołowym.

Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki ma na swoim koncie wicemistrzostwo świata kadetów w singlu, zdobył też medale w mistrzostwach Europy w deblu.

Najnowszym trofeum Miłosza jest złoto w Mistrzostwach Europy do lat 21. Od samego początku szedł po zwycięstwo. Po wygranej z zawodnikiem Rumunii, Iulianem Chirita, 4:2, przeszedł do półfinału, w którym wygrał z kolegą z reprezentacji – Samuelem Kulczyckim. Finał z Węgrem Csabą Andrasem 4:1 pokazał, że Miłosz w pełni zasługuje na miano Mistrza Europy.

Redzimski do Polski wrócił z dwoma medalami, zdobył brąz w deblu. Reprezentacyjne medale wzbogacili jeszcze Samuel Kulczycki i Zuzanna Wielgos, którzy sięgnęli po srebro w mikście. Tym samym reprezentacja Polski wygrała klasyfikację medalową w całym turnieju.