Grodzisk: Mimo pożaru matury zgodnie z harmonogramem

Grodzisk Maz.

W poniedziałek 13 maja w Grodzisku Mazowieckim w Zespole Szkół nr 1 wybuchł pożar. Maturzyści z tej szkoły przystąpią do egzaminów w innej szkole.

Po poniedziałkowym pożarze starostwo powiatu grodziskiego ze starostą Markiem Wieżbickim na czele musiało przeorganizować nieco prace prowadzonych przez siebie szkół. Dzięki temu wszyscy maturzyści będą mogli przystąpić do egzaminów w terminie. Starostwo wydało oświadczenie w tej sprawie.

– Władze Powiatu Grodziskiego zapewniają wszystkich zainteresowanych, że podjęto wszelkie niezbędne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz sprawnej kontynuacji egzaminów. Egzamin, który został przerwany, uczniowie będą mogli zdawać ponownie po wyznaczeniu nowego terminu – czytamy w oświadczeniu. – Egzamin będzie przeprowadzony zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wszystkich Maturzystów zdających egzamin z biologii i języka rosyjskiego oraz przystępujących do egzaminu ustnego z języka polskiego prosimy o stawienie się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim – dodają władze powiatu grodziskiego w wystosowanym piśmie.

Pozostałe egzaminy również będą prowadzone w Zespole Szkół  nr 2.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.