Po kradzieży w sklepie, pogryzła pracownicę ochrony

Grodzisk Maz.

Agresywne zachowanie klientki sklepu ustalonej i zatrzymanej przez grodziskich policjantów, zakończyło się zarzutem kradzieży rozbójniczej. 21-latka odpowie za to, że po zabraniu ze sklepu kilku butelek alkoholu, pogryzła pracownicę ochrony, próbującą odebrać jej łupy.

Po zgłoszeniu kradzieży w sklepie i zaatakowaniu osoby, która próbowała zatrzymać nieuczciwą klientkę, grodziscy policjanci rozpoczęli ustalanie sprawczyni tego zdarzenia. Jak się okazało, młoda kobieta broniła skradzionych butelek z alkoholem, gryząc ręce pracownicy ochrony, która podjęła interwencję wobec niej. Po agresywnym zachowaniu udało jej się uciec z miejsca zdarzenia.

Sprawą natychmiast zajęli się grodziscy kryminalni. Zebrane informacje i dobra znajomość środowiska pozwoliły szybko wytypować osobę podejrzaną o to przestępstwo. Pod ustalonym adresem funkcjonariusze zatrzymali 21-latkę. Zgromadzone podczas czynnności dochodzeniowo-śledczych materiały, dotyczące kradzieży rozbójniczej, zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Maz. Młoda kobieta usłyszała zarzut karny, który zagrożony jest nawet 10-letnim pozbawieniem wolności. Decyzją prokuratora zastosowany został wobec niej środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe