Milan i Błonianka gromią

Piłka Nożna

​W długi weekend nie próżnują drużyny niższych klas rozgrywkowych. Zarówno w IV lidze, jak i „okręgówce” rozegrano drugą serię spotkań, a najwięcej powodów do zadowolenia mają zawodnicy Błonianki Błonie i Milanu Milanówek.

Obie ekipy z kompletem punktów przewodzą w tabeli V ligi, a w II kolejce spotkań solidarnie wygrały po 5:1. Milan uporał się z rezerwami Ursusa Warszawa, Błonianka z kolei upokorzyła w Warszawie Przyszłość Włochy. Remis natomiast zanotował Piast Piastów (1:1 ze Świtem Warszawa), a gorycz porażki musieli przełknąć piłkarze z Nadarzyna. Miejscowy GLKS uległ bowiem Koronie Góra Kalwaria 1:2.

Na czwartoligowym froncie z kolei, bez wygranej – ale i porażki – są drużyny UKS Łady i Ożarowianki. Pierwsi zremisowali 2:2 z Okęciem Warszawa, zespół z Ożarowa Mazowieckiego natomiast wywiózł punkt z Józefowa. Cenne zwycięstwo zapisały na swoim koncie rezerwy Znicza, które na własnym obiekcie pokonały 1:0 Spartę Jazgarzew.

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 3 kolejka spotkań, a na uwagę zasługuje mecz UKS Łady z niepokonanym Mazowszem Grójec. Spotkanie odbędzie się w Raszynie, w sobotę o godz. 15.00. W V lidze z kolei, Milan powalczy o samodzielnego lidera (Błonianka pauzuje) i na własnym terenie podejmie trzeci w tabeli KS Teresin.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.